Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Téli babának hány db rugit és...

Téli babának hány db rugit és bodyt érdemes beszerezni? Inkább több 56-os, vagy 62-es?

Figyelt kérdés
Pici babának mérték eddig mindig. Egyáltalán mikor éri el egy baba átlagban a 62-es méretet? Bocsi, de első baba, fogalmam sincs és inkább a tapasztalatok érdekelnének, mint az irodalmi értékek.
2013. okt. 6. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:

En is az elsot varom, de mar bevasaroltam. Elvileg 1 honapos korara mar eleri a 62-est. Es bar 56-bol eppen ezert feleslegesnek tunhet a sok ruci, nekem mindenki azt tanacsolta mindket meretbol 10-10 body-rugi kell, kulonben naponta moshat az ember... Itt az en kerdesem:

www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babaruhak-gyermekruhak__4825455-505662-es-meretbol-hany-bodyval-es-rugival-keszuljek

2013. okt. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Meg ezt a kerdest javaslom:

www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babaruhak-gyermekruhak__4876503-mennyi-bodyt-rugit-vegyek-56-62-es-meretbol

2013. okt. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gyerek függő is. Pl. első babám volt, hogy napi 5 badyt elhasznált, mert a háta közepéig kakis lett. (több pelust próbáltam mindből sikerült kikakilnia) második babámnak napi 1 body elég volt. Inkább 62-esből vegyél többet, de menet közben is tudsz majd venni, ha esetleg azt látnád, hogy nem elég.
2013. okt. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

10-10 db-ot, érdemes beszerezni az 56-ból, ha nem akarsz állandóan mosni, meg télen azért nehezebben száradnak a ruhák.

De ha nem akarsz venni ennyit, majd menet közben beszerzed a hiányzó dolgokat.

62 cm 3 hónaposan volt a lányom. 1,5 hónaposan még jó volt rá az 50-es rugi, pedig 51 cm-el és 3600 grammal született.

Én meg amúgy sem szeretem, ha lóg a babán a ruha és hosszú rá.

Tanács: Meg attól is függ mikor születik, ugye, mert ha mondjuk február közepén, akkor 3 hónapos lesz májusban, amikor már nem kell a vastag rugi, szóval erre is figyelj, hogy ne vásárolj halomra felesleges ruhákat! Mi úgy jártunk, hogy sok látogató hozta a 6 hónaposra való plüss rugikat és egyszer sem volt rajta, mert a nagy melegben nem adtam rá ugye.

2013. okt. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor beszerzem az 56-os kollekciót, a 62-est meg majd csak ha látom, hogy kell, nehogy tavaszra legyen jó a téli cucc rá :).
2013. okt. 7. 14:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Én januárra várom a kisfiamat :)

56os bodyból van 8db,ebből 6 hosszú ujjú

tipegőből van 50es is 2db,meg 56os 8db

van alvós pizsink is,de még éjszakára venni akarok vagy 2db sima fehér rugit.

Van még 50es pulcsiból 3 db és 4db 56os,ugyan ennyi van a kisnacikból is.


Én 62eseket is vásároltam.

Body:10 db

Rugi:5db

Pulcsi:4db

Naci:5db

+ 3 alvós rugi


Bundazsákból 0-3hós korig vettem,így az március végéig tuti jó lesz.Sapiból is vettem újszülöttre való vastagot és egy véknyat,amit majd alá adok.

2013. okt. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!