Mivel tudom a beszürkült textilpelenkákat ismét hófehérré varázsolni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hypos áztatás egész éjjel, ez nekem simán megoldja.
2013. nov. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hypoval.Olcsó és a legjobb megoldás erre.1 órát áztsd hypos vizben aztán mosd ki őket :)
2013. nov. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
clorox fehérítővel, vagy ami kíméletesebb és olcsóbb az a mosószóda!
2013. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én kifőzni szoktam őket, az nem sárgít, nem szürkít.
2013. nov. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1: A hypo egy idő után szétroncsolja a szálakat a textilpelusban,azaz hamar szakadozni kezdenek

--- ÉN az elején ecetet öntöttem a gépbe..tiszta lett.nem hófehér,de fehér..csak az illata megmaradt kicsit

Aztán egy másik anyuka javasolta a citromlevet...és tényleg működik.nemkell sok,az illata kellemes lesz.a legolcsóbb is megteszi

Egy próbát megér

2013. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hú ez engem is érdekel. Igazából én partedli helyett is a textilpelenkát használom, nekem jobban bevált, de így elég foltosak egy idő után. Flóraseptet vettem, de az sem hozza ki belőle a kaja foltot..... és be is szürkül az anyag sajnos. Viszont anyosomnál voltak ilyen pelenkáink és ő domestos fehér ruhára valóval, pontosan nem tudom a nevét, de a flakonon úgy van írva, hogy végülis ezt jelenti és gyönyörű fehéren kaptuk vissza ami nála volt. Úgyhogy én legközelebb azzal mosom ki őket.
2013. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm


Utolsó! Én próbáltam a fehér domestost, de attól is sárga lett, meg a hypótól is sárga :-(

2013. nov. 21. 13:37
 8/11 anonim ***** válasza:
A mosóvízhez adj 2-3 zacskó sütőport
2013. nov. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A lifozes a legjobb,
2013. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
bocsi kifozes
2013. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!