Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van ötletetek, hogy hogyan...

Van ötletetek, hogy hogyan lehet egy babaszobát igazi babaszobává varázsolni?

Figyelt kérdés
Saját készítésű dolgokra lennék kíváncsi.Linkeket is beszúrhattok.Gondolok lámpára, tárolókra, játékokra, amit mi magunk is el tudunk készíteni nem kell hozzá drága alapanyag, és hatalmas kézügyesség!

2013. márc. 13. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fessetek a falra mesefigurákat! Nekem az nagyon tetszik :-)
2013. márc. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia! Igaziból én csak azért küldöm ezt a linket neked, mert itt nagyon szép babaszobák vannak!



[link]

2013. márc. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de inkább olyasmire gondolok, hogy saját magad mivel díszíted a szobát. Amivel nem újra festem a falat. Ha nem tetszik, akkor akár ki is dobhatom.(mert mondjuk nem sikerült)
2013. márc. 13. 17:46
 4/11 anonim ***** válasza:

Fal matrica!

1000-2000 Ft , nagyon szép képeket lehet belőle kirakni!

2013. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

2 hete csináltunk a kisfiammal (igazából ő csak a hátráltatásban segített,mert még csak 7 hónapos:D) játékdobozt. Nagy dobozt körberagasztottam ilyen vékony terítőfélével, nem tudom a pontos megnevezését, de olyan az "anyagja" mint pl egy zacskónak. Ez egy szép piros mintás, kívűl belül piros lett és sárga papírból kivagdostam a fiam nevét és azokat is ráragasztottam. Na ebbe pakolom a játékjait. Aztán pl sógyurma sem egetrengető összeg, sőt... nagyon olcsó. 1 bögre só, 2 bögre liszt ha jól emlékszem, nézz utána. Ebbe láb és kézlenyomat lett, tettem bele kék szinezéket, de simán is jó és nem kell költeni és feltettük a falra. Hirtelen most nincs ötletem, mert még nem gondolkodtam el ezen és mást még nem csináltam neki.

2013. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fal matrica,bordűr,falra festett mese figura,színes szoba legalábbis nálunk ilyenek vannak,én festettem a falra,igaz van képzőművész a családban,de nem lényeg könnyű másolni,néztem egy képet amin rajta volt Micimackó és a barátai majd felnagyítva átmásoltam,majd festettem a falra.
2013. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös válaszoló. Ezek tényleg jó ötletek.Jóformán pénzbe sem kerülnek. Ilyenekre gondoltam.Köszönöm, a doboz dolgot én is kipróbálom.Mert gyűlnek már a 4,5 hósom játékai:-)
2013. márc. 13. 18:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Dekorgumiból bármilyen figura a falra. Szerintem szebben mutat, mint a falmatrica (bár az sem rossz). Saját kezűleg is el tudod készíteni, inkább türelem kell hozzá, mint kézügyesség. Dekorgumiból csinálhatsz még képkeretet is: [link]

Ha olyan a bababútorotok ragaszthatsz rá kisebb matricákat.

A kéz- és láblenyomat is jó ötlet képként kirakni. Én festékkel készítettem, de az előttem válaszolóé szebb lehet :)

Kisfiad vagy kislányod van? Lányos ötletekkel még tudok a későbbiekben szolgálni :)

2013. márc. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kisfiam van, köszi az ötleteket!
2013. márc. 14. 08:06
 10/11 anonim válasza:

Falra: hungarocell-dekoráció!

Kitalálod mit szeretnél, kivágom, és te kifested!

[link]

2013. márc. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!