Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány fokon moshatom maximum a...

Hány fokon moshatom maximum a textilpelenkákat úgy, hogy ne menjenek össze?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
A textilpelenka nem megy össze.Akár a 90 fokos,főző mosást is kibírja.Én max.60 fokon szoktam mosni(de inkább 40 fokon).Mivel vasalom(minden ruhát)azzal fertőtlenítem is,így felesleges magas hőmérsékleten mosni.3 gyerekes
2013. ápr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elég makacs foltok vannak benne, azért szeretném durvánk kimosni. :)
2013. ápr. 3. 10:12
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Én 90 fokon szoktam mosni, ha durván foltos, akkor előtte bedörzsölöm Vanish folteltávolító szappannal, és öblítő helyett ecetet használok, nem büdösek tőle a ruhák, de jól fertőtlenít. :) Utána pedig vasalok. Baci legyen a talpán, aki bírja ezt a gyűrődést. :)
2013. ápr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok.Azt nem a hőfok hozza ki.Én mindig Vanish szappannal dörzsölöm meg,és van,hogy 1 éjszakára beáztatom.
2013. ápr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én kimostam 95 fokon már Vanishel és Ariel prof. folttisztítóval is és semmi nem hozta ki a foltokat. Hogy a kérdésedre válaszoljak a 95 fokot is bírták. (egyébként 60 fokon szoktam mosni, ez egy kivételes próbálkozás volt)
2013. ápr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ariel folttisztítóval befújtam előtte, most 60 fokon mosom, kíváncsi leszek. Alma, sütőtök, brokkoli foltok. :)
2013. ápr. 3. 10:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Akár 90 fokon is, de én csak 60 fokon mostam.
2013. ápr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mindenképp összemennek, már 60 fokon is. Alapból van a pamutnak egy zsugorodása. Elvileg 70*70, vagy 80*80 cm egy textilpelus, ha már mostad párszor, szerintem ahhoz képest is ment már össze
2013. ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát érdekes, az olcsók kicsit összementek és foltosak maradtak, a drágábbak meg ugyanolyanok és hófehérek. :)
2013. ápr. 3. 21:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdekes... Lehet, hogy a drágábbat már előre kezelték. Nem tudom, mi ennek az eljárásnak a neve, de elvileg elő kell készíteni az anyagot megvarrás előtt, hogy zsugorodjon amennyit akar és akkor a mosásban már nem fog. De nekem ahány pelenkám volt és használtan lemértem őket, mind kb. 65*65 körülire összement,tehát egyiket se készítették így elő. Ezek szerint te jót fogtál ki a drágábbal.
2013. ápr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!