Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ha eladtok babaruhát, cipőt,...

Ha eladtok babaruhát, cipőt, miben adjátok fel a postán?

Figyelt kérdés
Dobozba, nagyalakú barna borítékba, vagy csak simán papírba csomagoljátok?
2013. nov. 22. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan még el nem adtam semmit, viszont jó pár babarucit vettem mostanában. Mindegyik zacsiban és utána barna csomagolópapírban volt, jól összeragasztva. Semminek nem lett baja így.
2013. nov. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha sokat, akkor kisebb dobozba, mert egyszerűbb csomagolni. Ha 1-2 db akkor általában itthon beleteszem szatyorba és azt burkolom kartonnal. Ha ehhez nincs kedvem akkor simán borítékba.
2013. nov. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Zacsi+boríték széles ragszalaggal körberagasztva.

Ha több, zacsi + barna papír, szintén körberagasztva.

De kaptam már cuccot üres tejesdobozban is.

2013. nov. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én szerintem bubis és sima boritékon kívül már mindenbe. :)

Raktam már zacsiba,tésztás-cipős-sima dobozba,újságba,amit ragasztó szalaggal körbe tekertem. Sose vettem hozzá csomagoló papírt. Amit itthon találni és nyilván úgy,hogy a ptk mindig a legolcsóbb legyen.S ezt is várom el. Tehát,ha megmondják a vett holmi postáját,rögtön tudom hogy valós-e az ára,mert azért már tisztában vagyok,hogy kb minek mennyi a súlya. Vagy megkérem,hogy mérje le.

2013. nov. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 porcukormókus ***** válasza:

Nejlon zacsi+boritek/papir, aztan keresztbe-korbe tekerem celluxszal v ragaszto szalaggal. Igy nem azik el, es a postan sem tudnak belemaszni; igy bomba-biztos. :) En szoktam beletenni egy-ket cukorkat, de ez csak egy gesztus.

Azert a tejes doboz kicsit furcsa nekem.. :)

2013. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is az itthon található zacskókba, dobozokba csomagolom, mindig vigyázva arra, hogy a csomagolás ne emelje meg a posta díját. Volt, hogy tápszeres dobozba, Deichmannos papírzacskóba, fekete új szemeteszsákba, borítékba, stb., majd vastagon áttekerem barna ragasztószalaggal.

Én egyszer kaptam úgy egy ruhacsomagot, hogy az eladó zacskó nélkül egy réteg papírba csomagolta, nem is nagyon ragasztgatott rajta semmit. Mire ideért, darabokra szakadt a papír, a postának át kellett csomagolnia, mert minden kihullott belőle. Nem is kapott pozitív értékelést az eladó!

2013. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!