Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Babátoknak vennétek turkálóban...

Babátoknak vennétek turkálóban babaruhát? Nyugodt szívvel adhatok rá használt ruhát?

Figyelt kérdés

2013. nov. 15. 22:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Én vettem, persze normálisabb turiból, és csak szép márkásabb darabokat. Kimostam és finom illatosan ráadtam, nincs abba semmi szerintem.
2013. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%

Én nagyon használt ruha ellenes voltam, a gyerekek előtt soha nem is jártam turkálóban. Aztán ahogy nézegettem az on-line aukciós piactereket, és be-benéztem egy-két jobb, vállfás turiba, rájöttem, hogy márkás, pisszenésmentes holmikat lehet potom áron megvenni. Mondjuk bodyt, rugit, zoknit sose vettem használtan, de pl farmert, pulcsit, pólót igen. Pl van a nagy fiamnak egy Zara farmerje, ami teljesen hibátlan és 200Ft-ért vettem. Ez mondjuk egy ritka jó fogás volt, de lehet 900Ft-ért Wrangler farmert is venni szintén hibátlanul, C&A, Cherokee, F&F pulcsikat 600Ft körül.

Szóval igen, adhatsz rá használt ruhát, de keresd az alig-alig használtakat. :)

2013. nov. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
4%
nem
2013. nov. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%

Igen..vettem és kaptam is..

Kimostam,kivasaltam kb. mintha újak lettek volna.

2013. nov. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
9%
nem, soha, én sem veszek fel ilyet, a gyerekre pláne nem adok.
2013. nov. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%

Igen! Ha jó minőségű, nem kopott, foltos, akkor miért ne?

Én is vettem pl. a Brendonban rugikat 4 ezerért darabját, aztán volt, amelyiket úgy kinőtte,hogy két hét alatt egyszer tudtam ráadni. Így aztán vegyesen csinálom. Újat is kap, meg "használtat" is!

2013. nov. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

teljesen megértem hogy aki megteheti újat vesz én is így tennék :)


most sajnos nem tehetem meg, 90 fokos mosás és alapos vasalás után semmiféle lelki terhet nem okoz ráadni babámra a használt ruhát

2013. nov. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
89%
Nyugodtan. A legjobb, ha a Hádából veszed. Nem lesz semmi baja a gyerekednek. Nem mindegy, hogy mit eszik le??
2013. nov. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
Én inkább a nyári ruhákat szoktam használtan venni,mert sokat vagyunk kint,és nyáron hamarabb összekoszolja magát.Nagyon szép,márkás darabokat is ki lehet fogni.Tényleg pár száz ft-ért,ami a boltban 3-4 ezer.De veszünk azért újakat is,amiben mondjuk megyünk vhova.
2013. nov. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
Amíg bírom anyagilag inkább saját, vagy ismerőstől kölcsön ruhákat veszek, de van turkálós ruhánk is, és nem érzem, hogy gond lenne, kimosom, kivasalom. Egy használt ruha mosás-vasalás után tiszta lesz. Ha nem kopott, vagy kimoshatatlan foltos, akkor nincs gond vele.
2013. nov. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!