Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ez téli - 20 fokban megfelelő...

Ez téli - 20 fokban megfelelő öltöztetés lesz 2-3 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Pelenka, 1 rövid ujjú bady, 1 pár kis zokni, 1 kezes lábas rugdalózó,1 vastag béléses polár 2 részes kabát szerűség, 1 kapucznis vékony overál zsák,1 sapka, 1 vékony babakocsi zsák és 1 könnyű műszálas szörmés pléd, 1 bunda ruha anyagból cipő.

2013. nov. 28. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

-20 fok? Hol élsz Te, Szibériában?:)

Hát így nehéz megmondani. -20 fokban biztos, hogy kevés:) Enyhébb téli napokon ok.

2013. nov. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hová készültök, hogy ilyen hidegre számítasz? :) Remélem, itt nem lesz ennyi mínusz, főleg nem napközben.

Amúgy természetesen elég, meg azért ez attól is függ, hogy kint akarod babakocsiban altatni a babát 2 órán keresztül, vagy csak egy délutáni 20 perces sétára indultok.

2013. nov. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
-20 fokban??? Nem Magyarországon éltek? Itt azt ajánlják, hogy csak -5 fokig vigyük a babát sétálni és szerencsére egy téli időszak alatt csak néhány olyan nap van, amikor ennél hidegebb van. Ha olyan helyen éltek, ahol tényleg -20 fok van, akkor szerintem nem elég amit írtál.
2013. nov. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És -5-10 fokban azé ugye elég? És Ukrajnában vagyunk azt mondják itt sokkal keményebbek a telek, ez az első telem itt.
2013. nov. 28. 10:51
 5/8 anonim ***** válasza:
-20-ban szerintem ez kevés. A baba ráadásul nem is mozog, egy helyben van. Mellesleg, mínusz 20-ban én ki nem dugnám az orrom, az tuti. Babát meg főleg nem vinnék ki.
2013. nov. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mínuszokban elég, de -20 fokban nyilván nem viszel ki ilyen kicsi babát. Nekem a védőnő azt mondta, -10 fokig menjünk, de az alatt nem esik jól egy felnőttnek sem kint lenni.
2013. nov. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
-5 fok felett nem is ajánlják kivinni a kicsi babákat, de ha nagyon muszáj akkor azért ennél vastagabban öltöztesd fel. Pl. a vékony babakocsi zsákot cseréld le jó bundás, meleg lábzsákra, rövid ujjú body helyett hosszú ujjút adj rá stb
2013. nov. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én max-5 vinném ki. Adnék rá:hosszú body, harisnya, zokni,nadrág,2 pulóver ,bundazsák,lábzsák,kesztyű,sapka. Mindenből vastag meleg.
2013. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!