Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 3 éves kislánynak vennél...

3 éves kislánynak vennél sötétkék téli overallt? Játszósnak.

Figyelt kérdés
2013. nov. 1. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Én simán.

Tavaly és idén is a kislányom egyik overál nadrágja fekete, hozzá élénk színű kabátot adok rá, nagyon csinos.

Ha egyberészes, az egész sötétkék, akkor a sapka sál kesztyű legyen valami élénk lányos színű. Szuperül tud kinézni.

2013. nov. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Persze.
2013. nov. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Abszolút! Lányos kiegészítőkkel még jobban is mutat, mintha csupa rózsaszínben virítana! Én a lányaimnak is előszeretettel választok barna v. sötétkék nadrágot.
2013. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. nov. 1. 10:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi is a kiegészítőkkel dobjuk fel nem értem miért kell csupa rózsaszínbe öltöztetni a kislányokat aztán ha a tesó fiú lesz mindenből lehet újat venni..
2013. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem ,még játszosnak sem .
2013. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, vennék.


Kislányom 8 hónapos volt, amikor építkeztünk. Kivittem a tiszta rózsaszínű anorákba és az egyik munkás megkérdezte, hogy kisfiú?:-). Mondtam, hogy nem, kislány, de nem gyanús neki az anorák színe? Közölte, hogy fel sem tűnt neki:-). Pont senkit nem fog érdekelni, hogy milyen színű. Mi kaptunk egy sötétkék alapon fehér mintásat, az lesz rajta az oviban.

2013. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 piroska és a farkas ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy. Azt venném, amelyik minőségibb ( melegebb, kevésbé átázós), és meg tudom fizetni. Fordítva már nem így gondolom, azt hiszem, soha nem veszek majd a fiaimnak rózsaszínt, ha akciós lesz, akkor sem :)
2013. nov. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én simán. Szeretem a sötétkék szint, a lányomnak nagyon jól áll. Amúgy a telikabatja fekete, és nagyon csini benne. A rozsaszinbol mar egy életre elegem lett, úgyhogy ha meg egy lányom lesz kerülöm ezt a szint.
2013. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!