Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti mekkora "ügyet" csináltok...

Ti mekkora "ügyet" csináltok a baba, gyerek öltöztetéséből? Mennyire figyeltek oda, hogy jó minőségű is legyen meg stílusos is, és persze mindez nem túl sok pénzből?

Figyelt kérdés
Ez onnan jutott eszembe, hogy lejártam a lábaimat, mire találtam a gyerkőceimnek téli cuccokat, overallt, bakancsot, sapkát, sálat... Vehettem volna az első üzletben is, de vagy a minőség, vagy a szín/szabásvonal, vagy az ára nem volt oké. Más is van így ezzel, hogy addig megy, amíg meg nem találja a tökéletes darabokat?
2013. dec. 11. 11:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Iszonyat ritkán veszek üzletből ruhákat.Messze is vannak és kényelmesebb a posta :P

A 4,5 év alatt 90%-ban csak vateráról vásároltam a 2 gyerkőcömnek és nagyon szépeket. Nagyon csinosak szoktak lenni. Nem vesz el kevesebb időt,sőt!Talán többet is,mintha bemennék egy üzletbe és az aktuális ruhákat átnézném,mert az aukciós oldalakon jóval több ruha van,de nekem megéri.Nem egy ruhában kellett csalódnom,amit újonnan vettem meg.Azok a ruhák,amik használat után is szépek,azok jók is.

Most az auchanban vettem a lányomnak egy bordó hello kitty ruhát,mert apának is megtetszett. Karácsonyra tuti lesz :D

2013. dec. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

9* vagyok


Vajon mi nem tetszett a válaszomban valakinek?!


Alapvetően nem nagyon foglalkoztat a lepontozósdi,de itt csak én lettem lehúzva....

Ha valaki egy válaszra rányomja a nullát,legalább írja le,hogy mi nem tetszik!

2013. dec. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értem, 9... Nekem hasznos volt a válaszod, és a te kérdésedet meg a válaszokat is átolvasgattam. Igazából én kicsit sajnálom is azokat a gyerekeket, akikre csak úgy adnak vmit, mit számít hogy néz ki vagy hogy áll rajta, egyik darab totál nem megy a másikhoz.
2013. dec. 12. 14:38
 14/14 anonim ***** válasza:

Igazabol nekem mar nem kisbabam van,igy volt idom kitapasztalni a ruhak minoseget. En is csak olyat veszek neki ami divatos, es en is szivesen hordanam.2-3 uzletben vasarolok,ott mindig megtalalom azt ami a fiamnak es nekem is tetszik,nem jarom vegig a varost.Attol fuggoen,hogy mire van szuksege 1,max 2 helyre megyek be.Tehat 1 uzletbol veszem az utcai viseletet,es masik 2-bol a sport ruhazatot.

Egyedul cipovasarlaskor jarjuk vegig a boltokat.Nem szeretek olyat venni,amit tomegesen hordanak.Sokszor cipok teren nem ertunk egyet,sokaig tart mire olyat talalunk ami illik a ruhaihoz es neki is tetszik :)

2013. dec. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!