Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Horgolni szeretnek kislanyomna...

Horgolni szeretnek kislanyomnak hajpantot de nem talaltam szep mintat otletek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kislányod? Ha már elég nagy és van kedvenc meséje, akkor abból csinálj rá mintát - ha meg tudod oldalni.
2014. jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem bőven elég ha sima alap mintát horgolsz valami szép szinből egy kisvirággal.

Tudsz horgolni vagy ez lenne az első műved?

csinálsz egy megfelelő hosszúságú láncszem sort aminek az alsó és felső szemeibe horgolsz sima csipke motívumokat , a végén pedig osszehorgolhatod a 2 véget.

Angolul rengeteg minta van. Magyarokat sajna én sem találtam. youtube-on videók is vannak.

2014. jan. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy ehhez mit szólsz, valami lányos színben? : [link]
2014. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez lesz az elso munkam a kislanyom 7 honapos valami egyszerut fogok elsore kiprobalni.
2014. jan. 20. 09:58
 5/5 anonim válasza:

Ha első munka, akkor talán ez tetszeni fog:

[link]

Regisztrációt igényel, de ha privátban dobsz egy email címet, elküldöm a pdf verziót.

Előnye, hogy gyors és bármilyen fonallal-tűvel kivitelezhető. Plusz az első oldalon van egy mérettáblázat, ami jól jöhet. Részletes képes útmutatót is ad, hogy ne vessz el.

Hátrány, hogy angol nyelvű, hüvelykben mér, ismerni kell az angol szaknyelvet.

2014. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!