Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol tudnék focista mezt venni...

Hol tudnék focista mezt venni a kisfiamnak farsangra?

Figyelt kérdés
2 éves kisfiamat focistának szeretném öltöztetni farsangra. A kérdésem az lenne, hogy Budapesten hol tudnék venni felszerelést? (mez, lábszárvédő) Előre is köszönöm a válaszokat, sokat segítenétek.

2014. jan. 30. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mezt én turiba néznék, keresztfiamnak eredeti Nike-t is vettünk pár 100 Ft-ért. Lábszárvédőt meg sportboltba, bár nem tudom van-e már ilyen pöttömre :)
2014. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teszveszen vannak használt mezek, lábszárvédők, sportszárak. Vagy nincs olyan ismerősöd, akinek van? Merre laktok, én szívesen kölcsönadom a kisfiam cuccát, amit 3-4 évesen használt.
2014. jan. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Rákóczi úton Budapesten van egy üzlet, a Lion sport és ott lehet kapni lábszárvédőt és melegítő harisnyát is.
2014. febr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A Rákóczi utat azt hiszem megnézem.
2014. febr. 2. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!