Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 2 hónapos babának cipő? Vagy...

2 hónapos babának cipő? Vagy Ti mit húztok a lábukra?

Figyelt kérdés
Az én babám 2 hónapos, 62 cm ruhák kellenek neki. Sokszor ebben a méretben már divat a nadrág, a lábfejnélküli rugdalozó, kintre az overall. Ezekhez Ti mit húztok a lábára? A zokni nem csúszkál le? A lábfejnélküli overallhoz kintre meg cipőt? Létezik egyáltalán cipő 2 hónapos baba lábra?

2014. jan. 31. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Ekkora babára nem kell még nadrág (nem kényelmes nekik). Body és rugdalózó (lábfejes),ennyi. 2 hónapost pedig csak lábfejes overálban vinnék bárhová is télen.
2014. jan. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én lábas overallt. Alatta meg rugdalózó, vagy nadrág és dupla zokni.
2014. jan. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is így öltöztetem most, body és rugdalozó... csak a boltokban mindig a legszebb ruhák azok, amik egyáltalán nem praktukusak... olyan könnyű hülyeséget vásárolni...
2014. jan. 31. 12:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez így van, de egyenlőre a praktikumra figyelj. Mikor már kicsit nagyobb lesz, lehet divatozni, de most még nem ez a fontos. 1. vagyok
2014. jan. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a nadrág alatt harisnya van, a lábán pedig kiscipő. Én zoknit egyszer adtam rá, jól bevágta a gumi a kis lábát, úgyhogy mi maradunk a harisnya cipő változatnál.

Azzal pedig nem étek egyet hogy egy nadrág nem kényelmes egy ilyen pici babának, lehet kapni nagyon jó kis nadrágokat amik pihenőszek puhák, mégis vastagok. Mi csak itthon vagyunk rugiban, ha útra kelünk mindig csinibe van öltöztetve. Ja és ő is 2hónapos

2014. jan. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pihenőszékek =pihe, bocsi t9
2014. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, de én akkor sem értem a lábfej nélküli téli overall-okat... Abban még a kocsiban is megfázik a lába.. vagy adjunk egy 2 hónaposra hótaposót? Kinek gyártják azokat? Mert ráadásul nagyítóval kell keresni a lábfejeseket az üzletekben.
2014. jan. 31. 15:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk 2overálunk van az egyik tescos a másik a minimanóba lett véve. Mind a kettő lábfejes. De mi ha kocsival megyünk valahová akkor a hordozóba beköthető zsákot használom (concord hug). Ezt csak kicipzározom az autóba vagy ott ahol pont vagyunk és jó idő van. Igy nem kell a gyereket vetköztetni öltözteti. Az overál csak akkor van rajta ha itthon levegőztetem a mózesban.
2014. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi a Kikkben és a Tescoban vettünk kiscipőket és kiscsizmákat. 62- es méretben is vannak. Remélem tudtam segíteni.
2014. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ezek szövettalppal készülnek, járni még nem tudó babáknak.
2014. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!