Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A Scamp bodyk, zoknik, nadrágo...

A Scamp bodyk, zoknik, nadrágok milyen minőségűek? Főleg a bodyk érdekelnek.

Figyelt kérdés
Szoktatok ruhákat rendelni a scamp.hu-ról? Ha igen, milyet?

2014. febr. 2. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendelni nem szoktam, csak használtan venni neten, vagy a boltban újan, de a legjobb minőség ! Egy egy ruhadarab legyen az body vagy nadrág 2 év múlva is használható. Nem fakul ki 2 mosástól, az anyaga is nagyon strapabíró. Nem hiába drága, de megéri.
2014. febr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket. Van olyan scampes bodym, amit már mindkét kisfiam hordott mégis jó állapotban vannak. Nadrágjaink is vannak, oviban nagyon szereti a kisfiam. Egyre figyelj, hogy 40 foknál ne mosd magasabb hőmérsékleten, akkor nagyon sokáig hordhatóak.Én zsákbamacska bodykat, pólókat,atlétákat, hosszú ujjú pulcsikat is szoktam rendelni. 650-ért nagyon szuperek, valamikor mintások vannak benne, ami annyi pénzért ajándék. A fehér (basic) kategóriásakat nem szeretem annyira, mert a fiúk hamar összekoszolják.
2014. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem van 4 db scamp rövidujjú bodym azok nagyon jó anyagúak,nem nyúltak ki idővel,viszont ha most akarsz bodyt és van a közeledbe auchan -70 %-kal vannak bodyk!
2014. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szuperek! Én csak azt veszek. Vettem egy darabig a disney és f&f bodykat! Fúúúú inkább nem mondok semmit. Szana szét nyúlnak, bolyhosodnak, pedig kímélőn mosom, alacsony hőfokon vasalom. Utálom őket. Azóta csak scamp! Bátran ajánlom!
2014. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon szeretem, mert a matrica már az első mosásnál lejön vagy elmaszatolódik és az anyaga hamar kinyúlik. A kisfiamnak vett 86-s Scamp bodykat 106 centisen is tudta hordani. Az viszont tény, hogy nem bolyhosodik, mint pl az F&F.
2014. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jók! Kettőt vettem újonnan, a többit használtan, tényleg jó minőségűek a bodyk. Egy nadrágot vettem, az igazából leggings, de az is jó.

A zokni viszont nem, de az anyaga nagyon jó, de annyira pici, hogy egy számmal nagyobb is kicsi volt, így azzal nem kísérleteztem tovább és azt újonnan vettem.

Amik még nagyon jók a tescoba kaphatóak is, meg a C&a, h&m is nagyon jó minőség.

2014. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!