Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » KYNGA body-k milyen minőségűek...

KYNGA body-k milyen minőségűek? Méretre ugyanaz jó belőlük, mint a scamp-ból? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Így kb. feleannyiért tudnám felújítani a kicsim ruhatárát, mintha scamp-ot vennék, csak fogalmam sincs, milyen minőségű a kynga. Illetve hogy méretben milyen.


2011. dec. 6. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem bevált. Jó minőség és bírja a sok mosást. Ami pozitívum, hogy patentos a nyaka a bodynak, így amikor a fiam hason van és a karján támaszkodik, nincs kint a fél mellkasa (a tescos bodyból mindig kint van)
2011. dec. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom hányas méret érdekelne, de nekem van 4 db eladó!Irj privit!

2011. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
80-as méret érdekelne, de köszi- body-ból soha nem veszek használtat.
2011. dec. 6. 19:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Újak!És 80-asak!Én kb.2 hete vettem a kisfiamnak, de neki már 86-os kellett volna!:s
2011. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tényleg? :)

Akkor írok neked!!

2011. dec. 6. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom tudod e, de a scamp weboldalán van olyan, hogy zsákbamacska. Én mindig figyelem mikor töltenek oda fel árut s onnan szoktam rendelni. 600 forint darabja. Én most rendeltem a kisfiamnak 80-ast és 86-ost body-kat. Azért zsákbamacska, mert nem tudod milyet fognak küldeni. Nekem teljesen mindegy milyen mintájú, mert jó minőségű és 600 forintért nem kapnék újat és jobbat. Még most van 80-as méret, úgy látom neked az kell.

[link]

2011. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Óóóóóóó, köszi!!!Ez hogy lehet, hogy hosszú ujjú van a zsákbamacskában??

Rendeltem már, kizárólag scamp body-jaink vannak, de a zsákbamacskába nekem egyformát küldtek, hiába jelöltem meg , hohy nem szeretnék egyformát...lehet nem jó helyen írtam, vagy nem tudom....na köszi!!!!!!!!!!!!!:)))

2011. dec. 7. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!