Ti 19-20 fokos szobában hogyan öltöztetitek babátokat éjjel?

Figyelt kérdés

2014. febr. 12. 08:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálunk általában 21 fok van, de van, hogy lemegy 20-ra. Én pizsamát és vastag (de nem paplan vastagságú) hálózsákot adok a fiamra. Ő már 20 hónapos, tavaly télen még rugdalózót adtam rá pizsama helyett. Én 19 fokban lehet hogy adnék rá egy ujjatlan bodyt is, de ez attól függ, mit szokott meg a baba és hogy bírja a hideget-meleget.
2014. febr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
rövid ujjú body, pamut rugi, plüss v frottír ujjas hálózsák, középvastag takaró. de nálunk hidegebb téli estéken ez alá is megy, sajnos.
2014. febr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálunk éjjel 18-20 fok közötti a hőmérséklet, vékony rugdalózót adok a fiamra (19 hónapos), és betakarom vastag paplannal. A paplant így is sokszor lerúgja, ilyenkor megfogom a nyakát és ha melege van akkor max derékig takarom be.
2014. febr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ha nekem melegem van akkor a babámnak is?

Az apuka 20 fokban képes 1 szál gatyában takaró nélkül aludni nem fázós.

Én nagyon fázós vagyok.

pólóban és vastag pizsoma nadrágban szoktam aludni.

De ha kitakarózom akkor fázik a karom.

2014. febr. 12. 10:01
 5/13 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül. azt kellene megfigyelned, h a babád milyen típus. hiszen rád is üthetett, meg a férjedre is. tapintsd meg a haját tarkótájékon. ha nedves, izzadt, akkor melege van. nézd meg az orra hegyét. ha hűvös, akkor fázik
2014. febr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Már néztem egyik sem, hanem a háta ahogy fekszik hanyatt az melegebb csak.

Egy vastag de könnyű plüss pléd van alatta mindig, szóval nem gyapjú csak műszálas utánzat.

2014. febr. 12. 10:57
 7/13 anonim ***** válasza:

Jaj, ezzel én is mindig bajban vagyok.

Nekem 7 hónapos a picim. Alváshoz rövid újjú bodyt, pamut rugit és paplanos hálózsákot adok rá.

Én pizsamában és jó meleg paplanban alszom.

Néha még így is azon aggódom nem fázik-e, mert ha én pl. kiteszem a karom a takaró alól akkor érzem, hogy elég hűvös van.

2014. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3. vagyok, én is fázós vagyok, nyakig takarózok, de a férjem pl nincs is betakarva, egy szál gatyában... A gyerek is kevésbé fázós, én úgy vettem észre hogy ő az apjára ütött. Ezt ki kell tapasztalni...
2014. febr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
rugi, vastag takaró
2014. febr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lányom hosszú ujjú pólóba és cicanaciba alszik :)
2014. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!