Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 25 fokos gyerekszobában...

Gabszem kérdése:

25 fokos gyerekszobában (panel) mibe öltöztetitek éjjel a babát?

Figyelt kérdés
9 hónapos, vékony hosszúszárú pamut rugi van rajta és alatta ujjatlan body. Takarót nem lehet rárakni mert kb. 100x forog körbe az ágyban éjszaka és úgyis letúrja magáról. Szerintetek melege van így? csak mert utóbbi két éjjel nagyon sokat szenvedett.
2012. nov. 14. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ilyen meleg van...


Én általában egy vékony, hosszú ujjú bodyt adok rá aminek az ujját felhajtom a könyökéig és egy nyári hálózsákba teszem. :)

2012. nov. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jégtánc ***** válasza:
Lányomon csak rugi és hálózsák van.Bodyt nem adok alá.Nálunk is 24-25 fok van
2012. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sok a 25 fok, lehet, hogy melege van. Nálunk a kislányom szobáját külön is fűtöttük,24-25 fok volt mindig. Azután a védőnő mondta, hogy nem kell az a nagy meleg, nem fog megfázni. Kb. 8 hónapos volt, tavaly télen, amikor átálltunk a 20-21 fokra. Na onnantól kezdve átaludta az éjszakát, egyszer sem kel fel! Én a 20 fokba kezdtem ráadni a plüss rugit, de hosszúujjú bodyval, mert a kis kezét hidegnek találtam. A takarót ő is lerúgja, még most is. Azóta is 20 fokban alszunk, úgy látom, az jobb neki, mert nyáron amikor melegek voltak, néha felkelt éjszaka, de most amióta hideg van és fűtünk(de csak 20 fokig)megint nyugodtan alszik. És nem volt még megfázva(18 hónapos).Ja és nyáron amikor volt 24-25 fok a szobában, csak egy szál bodyban aludt.
2012. nov. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudunk mit tenni a meleg ellen, mi is rosszul alszunk és még a gyerekszobában van a leghűvösebb, ha lehet ezt mondani, a nappaliban, hálóban 26-27 fok is van...
2012. nov. 14. 12:17
 5/8 A kérdező kommentje:
ja és egész nap nyitva vannak az ablakok
2012. nov. 14. 12:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképp kevesebb ruha kell rá, és szerintem egy ultrahangos hidegpárásító jól jön a gyerekszobába, csökkenti a levegő szárazságát, és 1-2 fokot még hűt is.
2012. nov. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem rövid ujjú body és nagyon vékony rugdalózó, vagy vékony hosszú ujjú body és nyári hálózsák! :)
2012. nov. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is 25 fok van nappal és éjszaka is. Aludni rövid ujjú body + rugdalózóban szoktunk, nappal hosszú ujjú body + harisnya/nadrág van rajta. Takarót egyáltalán nem használunk, még éjszaka sem, mert úgy nagyon melege van.
2012. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!