Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Harisnya+nadrág nem túl meleg...

Harisnya+nadrág nem túl meleg már ovis kislánynak?

Figyelt kérdés

Egy kicsit melegnek érzem már, főleg a múlt heti időjárást nézve, és egy-két nap múlva megint szép idő lesz. A lányom bentre harisnyát visel szoknyával, de amikor viszem-hozom rájön egy nadrág is, de így meg már szerintem melege van, főleg napközben ha kimennek az udvarra. De csaknem lehet harisnya nélkül bent a teremben? Az meg körülményes ha le-föl veszi, ha kimennek. Ti hogy oldjátok ezt meg? Mibe öltöztetitek?

Van leggings-ünk is, azt könnyebben veszi fel-le, de szereti a szoknya-harisnyát, és abból több is van.


2014. márc. 17. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor vagy harisnya + vékony nadrág kintre, vagy bentre áttérnék a tréningnadrágra. Mi is ezt tettük.
2014. márc. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De, túl meleg.

Nekem mondjuk fiam van, ő szimpla melegítőben van.

De ha lányom lenne, akkor ilyenkor még nem adnék rá szoknyát, csak akkor, ha már olyan az idő, hogy reggel is mehetne már harisnyában és szoknyában, tehát már nem kellene reggelre egy plusz nadrágot is adnom rá.

Vagy harisnya helyett valamilyen szoknyához illő cicanadrágot adj rá esetleg, ami vastagabb, mint a harisnya.

2014. márc. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is örök gond, ugyanez a szitu. Tavaly ilyenkor átváltottam térdzoknira, az volt az átmeneti, de most nekem is kevésnek tűnik, az előző ovit ugyanis agyonfűtötték, ott belefért, de új ovink van, és itt normál hőmérséklet van. Szerintem cicagatyázni fogunk, azt nem olyan macerás lekapni udvar előtt.
2014. márc. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Leggingsben van benn az oviba a kislányom. Nem bélelt kantáros farmernadrágot adok rá, én szerintem az még kell, mert mindenhová leül, ha nem lenne alatta semmi, az még kevés.
2014. márc. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Ma még harisnya volt alatta, de ha olyan idő lesz mint múlt héten, akkor mi is inkább legging-ezünk és leveszi kimenetel előtt. Múlt héten itthon volt, akkor simán leggings-be volt kint délben és nem fázott.

2014. márc. 17. 11:20
 6/7 anonim ***** válasza:
kislányom térdzokni és ruhába volt mult héten bent az oviba és abba is jött haza ma legings +ruhába volt bent az oviban kint + bélelt nadrág volt rajta .
2014. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Térd zoknit hol lehet kapni? Amiket látok, az mind középig ér, vagy pedig bokazokni.
2014. márc. 17. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!