Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bélelt farmer vagy egyéb...

Bélelt farmer vagy egyéb meleg nadrág?

Figyelt kérdés

Kérdésem az lenne, hogy lehet-e valahol kapni női bélelt farmernadrágot vagy valami meleg nadrágot, amibe nem fagyok meg télen?

Budapesten érdekelne elsősorban. Nagyon köszönöm a válaszokat. :)


2013. nov. 22. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
harisnya? Én angyon utálom amikro a farmer hozzáér a lábamhoz és hideg igy én pamutharisnyát hordok.
2013. nov. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A KIK-ben van olyan legging, ami belül ilyen poláros, és az nagyon meleg. A legnagyobb hidegben is hordom szoknyával, szóval farmer alá is biztos jó. A márkája Ergee. Ugyanilyen bélelt, farmerhatású legginget láttam ma az egyik kínaiban, igaz nem Pesten.
2013. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Akkor valószínűleg maradnak ezek a megoldások. Kik-ben én is láttam már, úgyhogy biztosan találok. :)

Köszi mégegyszer mindkettőtöknek. :)

2013. nov. 22. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, azt hiszem a teljes neve Ergee Thermo leggings, és itt nézheted meg a neten: [link] ill. [link]

Csak azért írom, hogy könnyebben felismerd, mert még a nem polárosakra is ráírják, hogy thermo, közben egyértelműen nem azok.

2013. nov. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! :)
2013. nov. 22. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!