Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Az elso uj babaruhakat ti a...

Az elso uj babaruhakat ti a mosogepben mostatok vagy inkabb lavorba?

Figyelt kérdés
a mosogepben nem a mi ruhainkkal egyutt,hanem kulon termeszetesen..de akkor is a mosogepben azert maradnak maszatok a zoknibol peldaul meg sok mas cuccbol...nem?

2014. márc. 27. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Mosógépben. Azért van benne szűrő, hogy a szöszöket összeszedje.

A te ruháid sem lesznek maszatosak, nem?

Meg nem kell a gyereket steril burokban tartani.

Ja, és a vasalás fertőtlenít!

2014. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is mosógépben mostam, külön a mi ruháinktól.

Ha 1-2 olyan body-t akartam például mosni, ami foltos lett, mert éppen kakis lett, akkor azt lavórban frissen átdörgöltem, majd pedig gépben kimostam. De alapvetően gépben mostam akkor is és mosok is mindent a fiamnak most is.

2014. márc. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
mosógépben, külön z övéit. lavórban, kézzel sosem tudsz olyan alaposan és olyan hosszan mosni, ahogy egy mosógép teszi. épp, h higiénikusabb, mint a hagyományos kézi mosás.
2014. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat!nem attol felek igazabol hogy maszatos lesz hanem attol hogy a mi ruhainkrol valahol ott vannak a gepben mindenfele bacik!
2014. márc. 27. 18:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mosógépben, külön a miénktől, utána vasalás. Én már csak azért is preferálom a mosógépet, mert ami olyan silány minőség, hogy nem bírja a gépi mosást, vagy lejön tőle a rávasalt matrica, az mehet is egyből a kukába. :)
2014. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: azt úgysem tudod elkerülni, hogy a baba ne érintkezzen a ti, vagy rokonok utcai ruháival. Nyilván nem direkt, de már csak attól, ahogy mondjuk a nagymama, vagy apuka átveszi tőled a babát, hozzáérhet a ruhája.
2014. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vasalj minden pici ruhát, így nem lesznek rajta "bacik"!
2014. márc. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen,igazad van! :)
2014. márc. 27. 18:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell azért ennyire sterilen tartani a bbaát, ne aggódj kutya baja sem lesz. Ott lesz majd a kórházban azon a folyosón ahol 100 ember fordul meg naponta, ott lesznek a szobatársaid akik számtalan nyavajaát hordozhatnak, ott fogják fürdetni a többi babaával és számtalan doki-nővér kezén át fog menni (azt is megkockáztatom, hogy ugyan abban a vízben fürdetik végig az összes babát, de ebbe ne menjünk bele), a kórházba ezren mennek majd meglátogatni akik az utcai ruhájukban jönnek + a hajukban-arcukon is rengeteg baci van. És ez csak egy kis ízelítő volt a kórházból. Majd eljön első nap a gyerekorvos látogatóba abba a ruhában amiben a beteg gyerekeket gyógyította, azzal a hajjal-bőrrel. Első éjszaka beteszed a babát az ágyatokba ahol ott a sok baci még akkor is ha friss ágynemű van. stb.stb. Vigyázni kell rá, de nem burokban kell tartani. Én mosógépben mostam az amúgy már használt ruhákat (tesóméktól kaptuk, turiban vettem) utána át vasaltam. 3 hónapos koráig vasaltam a ruháit utána nem. Textil pelenkákat (ágyban feje alatt ami van) azokat még mindig vasalom, de mást nem. Tomi baba folyékony mosószerrel mosom és Silan baba öblítővel tisztítom. (Kaki foltot venish szappannal, egyet szerezz be feltétlenül minden koszt ki szed, de csak frissen)
2014. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

külön mosom a mi ruhánktól az lemaradt 9-es vagyok. Amúgy van mosógép fertőtlenítő ha esetleg gondolod vegyél egyet. Sosem emlékeszem, de asszem DM ben lehet venni, vagy rossmannban, de inkább DM rémlik.

[link]

játékokat pedig ezzel szoktam 1-3 havonta. [link]

2014. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!