Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szeptember elejére várjuk a...

Szeptember elejére várjuk a picurunkat, ti miből mennyit vennétek?

Figyelt kérdés
1. baba lesz, kezdő anyuka-apuka, aki még sosem pelenkázott :))
2014. ápr. 4. 19:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:) Aztán majd írj,h mit mondtak:)
2014. ápr. 4. 20:53
 12/18 anonim ***** válasza:

56-ost vegyél. Nekem nem volt kicsi a babám, 3500 grammal született, de még az 56-osok is nagyok voltak rajta 1-2 hétig.


Balesetek előfordulnak akármit csinálsz :) Az elején volt hogy egy nap 3-4x át kellett öltöztetni, mert összekakilta, összeböfizte, úszott a tejben... stb... :)

2014. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
10 rugi és 10 body szerintem elég, 56-osból kell az elején, hogy meddig használja az a méretétől és a gyarapodásázól függ, nekem 2,5 hónaposom csak most kezdi kinőni az 56-osokat. Vegyél még ilyen levegőztető overallt, ami termo, sapit vékonyt, vastagot, zokni nekem alig kellett az elején, elég 2-3 db. Javaslom a réklis bodykat, mert sokkal könnyebb feladni a babára, most kezdem csak a fejen áthúzósat használni, eleinte esélytelen volt. Hálózsák is nagyon praktikus érdemes venni 1-2 56-ost és 62-est is. Sokszor napoal is az volt rajta 5-6 hetes koráig mert nem bírtam ráadni a rugit mikor nagyon összehúzta magát. Textil pelusból 10 elég szerintem, mikor kaki van teszek alá papírtörlőt a pelenkázóra, így kevesebb textil pelus fogy, mellé meg Ikás kis törölköző pakkot vettem, azzal törlöm a büfit.
2014. ápr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi :) Hát igazából énis tartok attól,h fogom szegénykémet öltöztetni :) A hálózsák az nagyon szimpi, már máskor is figyeltük. De én olyan réklis bodyt még nem láttam. Hol vettél olyat?
2014. ápr. 7. 09:19
 15/18 anonim ***** válasza:

Réklis body van a Brendonban pl., de én nem tartom annyira praktikusnak. Nekem a fejen áthúzás egyszerűbb, mint egy kézzel felvenni a babát, másik kézzel alátenni a bodyt, de lehet hogy csak én vagyok ügyetlen.

Mi hálózsákot kb. 2 hósan kezdtünk használni, addig takaróval takartuk csak, de igaz hogy nekünk nem volt olyan hogy nem tudtam ráadni a rugit :)


Ki fognak alakulni a saját szokásaitok, mindenre úgysem lehet felkészülni ;)

2014. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Auchanben, H&M-ben is van réklis body, én úgy adom fel rá, hogy egyik kezére ráhúzom, lábát felemelve aláhúzom, másik kezét bele és patentolás, de lehet úgy is, hogy lerakod a bodyt kiterítve, rá a babát és úgy kezek majd patentolás. Én babám kiborult, mikor a fején áthúztam valamit :)
2014. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is bőven elég 10-10 darab body. Ígyis-úgyis sokat kell majd mosnod. A réklis body az gondolom az "átlapolós" én a C&A-ban láttam, az elején én is nagyon szerettem, ameddig még nem tudta erősebben megtartani magát a babám. szerintem nagyon praktikus. :) Mi babánk 3800 gr-mal született és szerencsére főleg 56-os bodyjaink voltak. 50-es méretből csak 3 bodyt vettünk de azt nem is használtuk, úgy tettük el, hátha lesz kistestvér. :)
2014. ápr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
a legkissebb méretből még nemkell túlsokat vásárolni..nagyon hamar kinövi :D..a nagyobb méreteket is jobb minnél hamarabb beszerezni;)
2014. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!