Szeptember 10-re vagyok kiírva, milyen ruhákat érdemes venni? Rövid-hosszú, hideg-meleg?

Figyelt kérdés
Azt még egyenlőre nem tudjuk, hogy kislány vagy kisfiú.
2014. márc. 28. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Az mostanában még javában nyár. De október végén kétesélyes, lehet nagyon hideg, de kánikula is.


Az miért számít, hogy lány vagy fiú? Kötelező rózsaszínt vagy kéket venni...?

2014. márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szept. 5.én született a kisfiam. Már rövidre nemigen ruháznék be. Ha nagyon süt még a nap, akkor azért, hogy védjük az UV-tól, meg néhányan az első 1-2 kétben csak rövid időre viszik ki a gyerekeket. Két hét után, mikor bátrabb az anyuka, már majdnem október van.

Én vékony hosszú újju body-kat és rugikat és harisnyákat vennék, ha pedig hül az idő, arra lehet még egy réteget tenni.

2014. márc. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt csak hozzátettem,h a nemét még nem tudjuk. 1. baba lesz, bodyk, rugik, ezekkel tisztába vagyok. De kocsikabát?Bundazsák?? Mik kelhetnek majd???
2014. márc. 28. 13:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Én szeptember 12-re vagyok kiírva és szerintem a következőkre lesz szükség:

8 db body 56-os (3 rövid ujjú, 5 hosszú ujjú)

8 db rugi 56-os(4 ujjas, 4 ujjatlan)

3 db cérnasapka

1pár kiskesztyű a karmolások ellen

3 pár zokni( ha fázós lenne)

2-3 hálózsák

1 db polár overál a hűvösebb kinti sétákhoz (62-es méretben)

2 db kocsikabát (62-es méretben)

Én már megveszem egyben a 62-es és 68-as méretű bodykat, rugikat, kisnadrágokat, pulcsikat, mert amíg pici a baba úgy sem nagyon fogunk tudni elrohangálni vásárolni. Veszek télre egy bundazsákot, 2-3 db vastagabb sapit.

Mi mosható pelenkázni fogunk, ezért több tetra pelusra lesz szükségünk, ha ti eldobható pelusozni fogtok akkor elég lesz 10-15 db a büfiztetéshez, meg a kiságyba, babakocsiba a feje alá. Kell még 3 db kapucnis törölköző, 4 db gumis lepedő, 1 matracvédő, 3 garnitúra ágynemű huzat, 2-3 vékonyabb plédecske benti alváshoz, 1 db vastagabb a babakocsiba.

Remélem tudtam segíteni. :)

2014. ápr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!