Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha a gyermekem szeptember...

Ha a gyermekem szeptember 20-án tölti be a harmadik életévét, akkor szeptemberben, vagy októberben kezdheti meg az óvodát?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 19:54
 1/7 anonim válasza:
0%
Nem. Csak akkor kezdheti meg az adott év szeptemberében az óvodát, ha a tárgyév augusztus 31-ig betölti a 3. életévét. Tehát a gyermek jövő szeptemberben kezdheti meg.
2014. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Ha letelik a gyes, akkor bölcsődés lesz a gyerek?
2014. febr. 23. 20:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első hülyeséget ír. Szeptembertől kezdheti az ovit mivel 2.5 év a felvételi határ. Nekem szept 13án volt 3 éves és szept 1 kezdte. Bölcsis csak akkor ha te beiratod mivel az nem kötelező.
2014. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első tényleg hülyeséget írt, az az iskolára vonatkozik, nem az oviban...


de ez ovija válogatja. elméletileg ha abban az évben betölti a 3-at akkor már kezdhet szeptemberben, de van olyan ovi amelyik a születésnaphoz köti.

enyém decemberben született de a karácsony miatt csak január 3.-án kezdhetett.

míg a novemberi már mehetett szeptemberben...

hivatalosan egyébként szept 21.-étől mehet

2014. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fiam szeptember 25-én töltötte a 3. évét, szeptember 3-án kezdte az ovit.

De ez ovifüggő, van ahol csak akkor kezdhet, ha betöltötte a 3mat, tehát a ti esetetekben legkésőbb októberben.

2014. febr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeptember 21 én kezdhet legkésöbb .
2014. febr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szeptember 1-én már kezdhet. Nálunk sok gyerek csak okt-nov-ben töltötte a 3-at de szeptembertől már járt. Nálunk ki is volt irva,hogy azt a gyereket lehet beiratni májusban,aki abban az évben dec. 31-ig betölti a 3 évet.
2014. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!