Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Babának (8-10 hónapos lesz...

Babának (8-10 hónapos lesz nyáron) nyárra mennyi hosszú ujjú vékonyabb felsővel készültök?

Figyelt kérdés

Lassan kezdem összevásárolni a babámnak a nyári rucikat.

Vannak hidegebb napok ,meg ott van az este ,és reggel is általában hüvösebb van.

Ti mennyi hosszú ujjú felsővel,body-val, kardigánnal készültök?



2014. ápr. 17. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel úgysem tudhatjuk, hogy milyen idő lesz, mennyire lesz meleg, szerintem jó lehet, ha legalább 5-10 darabbal készülsz.

Bodyt alapesetben vehetsz 1 mérettel nagyobbal is, hiszen úgyis belenő és arra adhatod a pólót. Nálunk még most is hord olyan bodít, amit2012 karácsonyán vettem, mert nagyobbat vettem és nem húzza le a nyakát.

2-3 pulcsi is mindig jól jön, azt is érdemes beszerezni.

2014. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csak pár darab (max. 5) vékony hosszúujjúval készülök, pár (3-4) hosszúujjú bodyval és 2-3 vastagabb pulcsival. Úgyis kapunk folyamatosan ruhákat, így biztos több lesz belőle. Emellett nem túl fázós a fiam, most is sokszor van rövidujjúban. Reggel, amikor felkel, akkor egy ideig még a pizsi van rajta, ami hosszúujjú, és este fürdés után is már pizsi van rajta. Nagyon korán reggel és későn este úgysem megyünk ki, ha mégis ritkán ilyenkor kellene kimenni, akkor kardigánt adok rá.
2014. ápr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!