Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? 17 éves fiú...

Mit gondoltok? 17 éves fiú vagyok 171 centi 57 kg és még úgy érzem h a testem lelassult a fejlődésbe, vékonyabb, hosszú lábaim és karjaim vannak, kb mikor nőhet hozzá a törzsem a többi végtagomhoz h megfelelő arányba legyen minden?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
kezdj el nagyon sürgősen komolyan sportolni, és lesz némi izomzatod ;)
2012. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 poiu ***** válasza:

Az 57 kilóval még éppen benne vagy a normális testtömeg értékek között, de nagyon alul. A fejlődés 21 év körül áll meg, tehát akkora tudod meg az arányokat.


Lehet, hogy nemrég nőttél egy csomót? Lehet, hogy nem sportolsz? Lehet, hogy túl sokat mozogsz? Lehet, hogy nem táplálkozol rendesen? Lehet, hogy ilyen alkat vagy?

2012. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Shaddark ***** válasza:

Szeintem semmi gond nincs veled, ilyen korban nekem normális értéknek tűnik.

Ha nem vagy elégedett tehetsz ellene, kezdj kondizni vagy olyan sportot csinálni amiben nem gyors, hanem lassú, szakaszos mozgások vannak.

Érdekes lehet még az "örökmozgás", amikor kezed vagy lábad egyfolytában jár, ez is sok vékony embernél előfordul.

Erről viszont le kell szoknod mert ez gátolja a hízást, vastagodást, mert a fejlődésre szánható energia így elveszlik.

És pesze a cigi is vékonyít.

2012. jún. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!