Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyen fiúk jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen fiúk jönnek be nektek? Magas vagy alacsony, ducibb vagy vékonyabb, hosszú vagy rövid hajú, milyen szemszínű stb?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Magas, vékony, de azért valamennyire izmos, barna szem, rövid haj
2011. okt. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tökmindegy. Nálam változó..régen a barna haj barna szem, utána kék szem, előbb a macis alkat,utána a vékony,most meg a magas, testesebb (nem kigyúrt,csak nagy) pasik jönnek be. (Lehet mert én pici vagyok). Szóval változó. Mindenképp a kisugárzás dönt.

23/L

2011. okt. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hülye azért nem vagyok!


Csak kétségbeesett, mert úgy érzem élőben nem kellek senkinek sem, pedig állítólag helyes meg aranyos vagyok, akármit is jelentenek ezek lányok szájából.

2011. okt. 9. 22:41
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem a mackósabb, magasabb pasik tetszenek ÁLTALÁBAN, haj nem számít (tetszett már kopasz, rövid hajú, illetve hosszú hajú pasi is). Szemszín szintén mindegy.
2011. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Unalmas!
2011. okt. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A homokosok

25 F

2011. okt. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Fekete bőrű pasik mert nagy a micsodájuk (nagyobb mint a fehér tapasztalat)

23L

2011. okt. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
magas (180 +), szálkás, erőt, védelmet, biztonságot sugárzó, FÉRFIAS, nem divatmajom, van amiben teljesen hasonlítunk, van amiben egyáltalán, mindig tudok vele beszélgetni, szeret, őszinte, nem büdös, nem szemüveges, nem pattanásos.
2011. okt. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tényleg mindegy...fellépéstől meg a kiugárzástól függ. A legjobban kinéző pasit is lepipálja egy udvarias, határozott,humoros férfi.
2011. okt. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

magas(185,vagy 185+)

széles váll

normál testalkat(ne 40kiló legyen)ne legyen kigyúrt se egyáltalán!!!

barna rövid haj,barna szem

semmi zselé,semmi b*zás trendi frizura nem kell

borostás arc

25-30közt legyen korban.

2011. okt. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!