Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Másfél éves a fiam. Most...

Másfél éves a fiam. Most 21-es lába van. Mennyit nől a gyerkőcök lába? Nyárra is elég lesz a 21-es szandi vagy vegyek 22-eset? Kiárusítás van az egyik üzletben, de nem merek most venni neki.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 19. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vehetsz 22-eset, akkorát fog neki nőni a lába.:)

De! Én mindig úgy vagyok, hogy a gyerekem nélkül soha nem veszek cipőt úgy, hogy ő fel ne próbálta volna. Ugyanis sokszor teljesen mások a számozások, fajtánként és volt már olyan, hogy boltban egy bizonyos papucsban kellett volna a 28-as (mert ekkora a kisfiam lába), de nem volt, így néztünk egy másik fazonú papucsot, amiben meg még a 26-os is jó volt.:)

2014. ápr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 22-est vennék.
2014. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 éves kisfiamnak 21-es a lába és nem mernék 22-es papucsot venni neki pedig én is nézegettem őket. Egy időben még 18-19-es volt a lába majd anyuék hazaállitottak a gyerekkel 21-es cipővel a lábán. Olyan hirtelen nőtt meg a lába h szinte észre sem vettük. Pont ezért nem merek venni neki most még nyárra valót. Majd talán májusvégén.
2014. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én venék neki 22 méretüt biztos nő annyit a lába .
2014. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!