Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kölcsönadott body-k közül...

Kölcsönadott body-k közül 3-at úgy kaptam vissza, hogy sárgás folt van rajta. Olyan, mint mikor túl melegen vasalják le. Van esélyem eltűntetni valamivel?

Figyelt kérdés
Nem tiszta fehérek, hanem krém színű és világoskék. Egyértelműen nem bébikaja maradék. :(
2014. ápr. 29. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha vasaló alakú a folt, akkor az már úgy marad. Vagy ecetes olló :)
2014. ápr. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vasalófoltot nem tudsz eltüntetni, hisz ott megégett a ruha.

Szerintem ilyen foltokkal, sérülésekkel számolni kell, ha az ember babaruhát vagy bármit ad kölcsön :(

2014. ápr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az sajnos menthetetlen. Megégett ott a ruha, semmi sem hozza ki az égésnyomot.
2014. ápr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem baj igazából, mert előfordul az ilyen, csak gondoltam hátha van valami praktika. Az "zavar" picit, hogy gondosan el voltak rejtve a csomag aljára.
2014. ápr. 29. 08:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Az gáz, ha nem szólt az illető, és újat (vagy legalább nem foltosat) se rakott a dobozba helyettük... :(


Esetleg próbáld ki a marhaepeszappanos bedörzsölést, egy éjszakányi áztatást és utána mosást!

2014. ápr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg kiteregetni tűző napra pár órát. úgy hallottam az kiviszi a sárga elszíneződést, talán itt is beválik
2014. ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!