Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történhetett? 13+5 napos...

Mi történhetett? 13+5 napos vok, tegnap görcsöltem egész nap. Reggel kis barna folt, este sötétbarna vizes plecsni a betéten.

Figyelt kérdés
Dokim hívtam: nospa, fekvés, hétfőn megnéz. Azóta nincs semmi, már a derekam fáj, hasam húz, mint amikor fel vok fázva. Amúgy peteérésem lenne, ha nem lennék terhes. Hőhullámaim is voltak éjszaka. Szerdán voltam genetikán, minden ok volt a babámmal. Szerintetek?Baj lehet?
2014. febr. 23. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is biztos nagyon megijednék attól, amiket tapasztaltál, de az orvosodnak elmondtad és ő úgy ítélte, hogy nem igényli a helyzet, hogy most azonnal megnézzen. Ha ettől függetlenül aggódsz, vagy nem bízol a dokiban, vagy bizonytalannak érezted, az nem árt, ha ügyeletre bemégy, valószínűleg én is mennék. Te is megnyugszol, ha kiderül, hogy nincs nagy baj. Valószínűleg senki nem fog tudni látatlanban megnyugtatni, hogy biztos nincs baj. Viszont őszintén kívánom, hogy minden rendben legyen veled is és a babával is.
2014. febr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Osztom az előző véleményét. Én is bemennék az ügyeletre,màr csak a magam megnyugtatása miatt. Inkább vizsgáljanak meg feleslegesen. :)
2014. febr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 piroska és a farkas ***** válasza:
nekem ez a fajta húzó-görcsölő érzés pon a 13. hét körül erősödött annyira, h megemelte a doki a magnéziumadagot. Mindig voltak intenzívebben görcsölős napjaim, de már csak jóval a 20. hét után jöttem rá, h pont akkor, amikor egyébként a peteérés ideje lett volna. Szóval ez nagyonis állhat a háttérben, de valóban az a legbiztosabb, ha megnéznek, hogy rendben vagy-e.
2014. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!