Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vok. Arra keltem,...

6 hetes vok. Arra keltem, mintha megakarna jönni. Du. Már volt egy folt a betéten. A nőgyógy-nál megnéztek uh-al, eddig 8mm-es volt a petezsák most 13mm, tehát nőtt, megvizsgált nem volt nyitva a méhszájam se. Vizsg. Után jobban véreztem. Lehet baj?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

írt fel valami bogyót???

Nekem az első babánál a vérezgetésből vetélés lett (azt mondta a doki,hogy tökéletes minden és rá 40 percre otthon elvetéltem).

A következő 2 terhességnél is véreztem,de nem lett baj :D

2014. ápr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj vissza a kórházba.
2014. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj vissza és mond, hogy vérzel. Csinálniuk kellene valamit. Én "csak" barnáztam, de elvetéltem.
2014. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írnak fel sárgatestpótlást,ami jobban segíti a megtapadást.Az első 12 hétben kell szedni.Utrogestan,Crinone.Kérd vmelyiket.Az Utro a legolcsóbb.
2014. ápr. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt a 6.-7. heten barnazasom, aztan fajdogalt a hasam, ez kb 2-3 napig, aztan egyeszer csak mintha megjott volna vereztem. Rohantam orvoshoz, akiazt mondta jajj semmi, kicsit pihenjek, de mehetek dolgozni, megvizsgalt ultrahaggal...de ereztem, h valami nem stimmel es elmentem egybol egy masik korhazba...ahol az orvos azonnal befektetett, mert hogy ot idezzem: Terhes nonek nem szabad verezni!!!Korhazban a helye!csak a WCre mehettem, oda is lassan ovatosan. Egy hetig fekudtem bent, h megmaradjon a baba, mert nem tapadt meg rendesen, utana meg otthon pihiztem... Ma 3 es fel eves rosszcsont anyukaja. Ha az elso orvosra hallgatok, ma nincs meg a kisfiam!
2014. ápr. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!