Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szerintetek megerik az arukat...

Szerintetek megerik az arukat ezek a Nike/Puma baba ruhak?

Figyelt kérdés
[link]
2014. máj. 18. 23:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom megéri-e, attól függ, mikori divat, és hogy az eredeti áruk mennyi. Ha tegyük fel egy három évvel ezelőtti divatról van szó, hiába márkás, egy ezresnél nemigen ér többet darabja.


De miért akarnál használt ruhát adni a gyerekre, ha telne újra is?

2014. máj. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezek vadonat újjak! A hirdetô állítása szerint a legújjabb divat. Külföldröl küldené. A képeken látszik is a cimke.
2014. máj. 19. 00:03
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát én tartok tőle hogy hamisitvány. De ha neked tetszik akkor vedd meg nyugodtan.28hkm
2014. máj. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én most néztem meg a Nike weboldalát, de nem hasonlítanak a mostani, legújabb divatra. Az angol oldalt néztem meg, nem tudom minden országban ugyanaz-e az árukészletük, vagy hogy van-e egyáltalán német, stb. weboldaluk.

És ha csak két bodyt veszünk, az is többe kerülne, mint 5000 forint, és akkor hol van még a rövidnadrág, pláne egy hosszabb naci.

2014. máj. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Most megnéztem a PUMA weboldalát is, nem is gyártanak bodykat.

Persze lehet, hogy régebben gyártottak, ezt nem tudom.

2014. máj. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lábfej nélküli nadrágot adni kúszó, mászó babára önmagad szívatása. Szép lehet (bár nekem ezek nem tetszenek), de nem praktikus. Percenként huzigálhatod vissza majd a zoknit rá. A gyereket egyáltalán nem érdekli, hogy mi van rajta, csak az a lényeg, hogy 100% pamut legyen. Mivel ezeknél a csodaruháknál nagy a veszélye, hogy hamisítvány, nagy rá az esély, hogy nem 100% pamutok, és az érzékeny bőrét a babának bánthatják.
2014. máj. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél normális ruhát, ne ilyen hamisítványt. Szerintem hamis.

ezek úgy lesznek eredetik, hogy ráhímezték, rányomták a logót és nyomtattak egy eredetinek tűnő papírt.

Ráadásul ki tudja milyen az anyaga. Bírom mikor pamutnak írnak valamit aztán egy műszál keverék...... bár van benne pamut......

Menj be egy tescoba c&a scamp h&m -be tök jó ruhák vannak, nem lesz drágább, de legalább nem valami ki tudja milyet veszel a gyereknek.

Ha márkásat akarsz akkor turkáló tele van nextel.

2014. máj. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Biztos hogy hamisítvány. Az anyaga müszálas, nagyon nem éri meg, csak viszket tőle a baba, meg beleizzad. NEm venném meg. Az eredeti megér ennyit, de annyak legalább nagyon jó anyaga van. De ez?? Pffff.
2014. máj. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem az a fura benne,hogy bar a fiamnak rendszeresen sport markaboltokban vasarolok,soha nem lattam meg body-t hasonlo szettekben.Bar az is igaz,hogy a kereslet fuggvenyeben valtozhat a kinalat orszagonkent,uzletenkent,de nem lennek biztos benne,hogy ez nem hamisitvany.
2014. máj. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vannak bébi Nike ruhák, de ezek köszönőviszonyban sincsenek azokkal. [link] Itt (lefelé görgetve) látható néhány szett, és az áruk is. Amit linkeltél kedves kérdező, tuti szabadkai áru, ne vedd meg! Ha pedig te árulod...no comment.
2014. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!