Mennyibe került a kezdő ruhacsomag?

Figyelt kérdés
nagyjából nagy vonalakban miből mennyit vettetek, mikori baba volt. többnyire aki nem kapott sok mindent a családtól. újonnan vagy használtan vetted őket? köszi
2014. máj. 27. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, mivel apránként vettem meg mindent így nem számoltam, de jó pár ezerben benne volt. 56-62 kell mindenből, szezonnak megfelelően vékonyabb vastagabb.
2014. máj. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt örökölt is, használtan vásárolt is,de a legtöbbet újonnan vettük. Novemberi baba volt. nagyjából 25-30 ezret költöttünk még ruhára, de ebben volt kardigán, kis melegítőnadrág, együttes, leggingsek, pólók, pulóverek, kis cipők. Rugdalózót csak éjszakára kapott. Hálózsákot használtan vettem. Alapvetően otthonra szerintem elég 10 rugi, 10 body meg esetleg egy elmenős együttes.
2014. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nekünk olyan 100ezer körül. Mindent újonnan vettem. Május eleji a fiam.
2014. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Áprilisi a fiam.

Kb 10-15 ezret költöttem rá. Új és használt vegyesen. Pár hét alatt kinövi, feleslegesnek tartottam volna sokat költeni rá.

2014. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
gratulálok 4es :) de jó neked. az a baj hogy én mondhatni hamar elkezdtem vásárolni, amit nem bántam meg, mert minden hónapban költöttem így nem volt sok, de még mindig hiányérzetem van pedig darabszámba is és árban is megfelelő.
2014. máj. 27. 22:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Én novemberi babát várok. Csini kimenős cucok eleve felejtősek, azzal majd tavaszra foglalkozok, amikor már eljárok majd itthonról többet vele. Pár body, pár rugi a terv. Használtan is veszek, de ígéret szerint majd kapok is. Kis pulcsikat, kis nadrágokat feleslegesnek tartok adni, úgyse nagyon mozdulunk ki a lakásból télen, a rövid sétákhoz meg mnindegy is, hogy mi van a bundazsák meg a pokróc alatt.
2014. máj. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek, január elejére voltam kiírva, túlhordás miatt csak január közepén született, 56 és 62-es cuccokat is vettem, a téli 62-esekbe májusba nőtt bele...előtte meg tényleg elég a body és rugi, minden más feleslefes volt, az overall ésbundazsák, sapka volt a lényeges. Szóval ha lesz következő baba, akkor csak az 56-ost veszem meg előre, és body-rugiból többet, kb. 8-10 db!-ot. Egyébként olyan 50-60ezer ment el ruhákra, akkor még újakat vettem, később fedeztem fel a turikat.
2014. máj. 28. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15-20 ezer ft májusi kislány mind új csak késöbb jötem rá hogy turiba is lehet szép ruhát venni.
2014. máj. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!