Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen méretű ruhát vegyek...

Milyen méretű ruhát vegyek télre kislányomnak?

Figyelt kérdés
szeretnék már most télre vásárolni neki de nem tudom mekkorát vegyek. Jelenleg 80-86 ruhákat hord. gondoltam hogy 92 veszek de félek hogy kicsi lesz rá.

2014. jún. 1. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Várd meg a szeptembert. Tedd félre a pénzt addig. Fiamra jók a karácsokor vett bodyk még, fél év alatt csak 2 centit nőtt.

Lányom 5 éves, de 134-es ruhákat hord, mindent kinő 4-5 havonta.


Lehet még a 86-os ruha lesz rá jó ősszel télen, de a 92-es biztos nem lesz kicsi, ha most 80-86-ost hord. Ha veszel egy csomó 92-est, s nay lesz, akkor meg mindd lógni fog rajta, s olyan lesz mint egy lelenc.

2014. jún. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én összel venék neki csak téli ruhát akkor már látod hogy mekkorát nőt mekkora kell neki télre.
2014. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lányom évente nő 10 cm most 104 cm 104 ruhákat hord ez inkább nadrágbol van igy .télen lehet hogy kell majd neki 110 méret. de ez méretfüggö is .
2014. jún. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!