Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos 8,6 kg 69 cm...

13 hónapos 8,6 kg 69 cm kislányomnak hányas méretű ruhát vegyek télire? Esetleg csizmát hányast?

Figyelt kérdés
elég kicsike (azok alapján amiket mások 10 hónaposáról olvasok itt) igy a méretek sem épp úgy alakulnak amint a nagykönyvben, pl most még jók a 68as méretű ruhák rá. jövő héten küéföldre megyünk és ott szeretnék bevásárolni neki.
2011. aug. 28. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
74/80-as kb. de gondolom ha ránézel egy ruhára meg tudod állapítani, hogy jó e vagy sem :)
2011. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem ne vegyél télre semmit.

enyém is tavaly ilyen kicsike volt, 74es ruhatárat vettem ősszel. tél végére 86os méretet hordott... :)


cipőt meg aztán főleg ne vegyél előre, most vegyél egy zárt cipőt ősszel aztán majd ha hideg lesz veszel megfelelő méretű bakancsot

2011. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én sem vagyok az előre vásárlás hive, csak azért vennék pár dolgot mert külföldről lenne...
2011. aug. 28. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb ugyanekkora volt a lányom ennyi idősen, neki volt 68as overálja, meg 74es ruhái voltak. 80as nagy volt, csak tavasszal lett jó. Most kezdi a 92-es méretet, 3 éves lesz novemberben.
2011. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. aug. 28. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!