Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol lehet olyan badyt venni,...

Hol lehet olyan badyt venni, ami elől végig patentos és alul két méretben állítható?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 13:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Brendonban tuti van olyan.vagy más bababoltban.
2014. máj. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
brendon
2014. máj. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Végig néztem a honlapjukat, de sajnos ott nem találtam! :(

2014. máj. 19. 21:22
 4/16 Dudok Andrásné ***** válasza:
0%
Nem tudom,miért akarsz végiggombosat??? 40 éve vagyok kereskedő,de ilyet még nálam kismama nem is keresett.Nekem 4 gyermekem és 2 unokám van, de soha nem jutott volna eszembe ilyen. Ha hason fekszik???? Gondoltál arra,milyen lehet?? Az alul 2 patentos előnyös, mert nem növi ki olyan gyorsan.Azt én Monorierdőn vettem.
2014. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


3 gyerekes anyuka vagyok! Egy első gyermekes anyukának szerettem volna ajánlani, könnyebb ráadni egy újszülöttre. Ráfekteti a babát és könnyebben bele tudja dugni a kis kezét! Nekem egyik sem feküdt hason, nem szerettek még akkor sem ha sima body volt rajtuk. Amikor meg már nagyobbak voltak könnyebb volt őket öltöztetni.


Egyébként meg az érvelésed nem állja meg a helyét, mert egy vastagabb plüss rugi, ami a hátán végig gombos, az pedig a hátát, a gerincét nyomja, ha a hátán fekszik a baba.


Másfelől úgy vettem ki a szavaidból, hogy nem babaruhákkal kereskedsz, mert te is "Monorierdőn" vettél babaruhát. Szeretem mikor valaki nem tud a kérdésre válaszolni, de kioktatja az embert olyannal kapcsolatban amit még csak nem is látott, de tudja, hogy nem jó! :)))


Nekem nagyon jól bevált, és ha bármi probléma lett volna a ruhával kapcsolatban bármelyik gyerekemnél azt észre vettem volna!

2014. máj. 21. 08:55
 6/16 anonim válasza:
Újszülöttnek én átlapolósat vettem/kaptam. Tényleg praktikus, szétnyitott állapotban csak bele kell helyezni a babát és két oldalról rápatentolni. Azt hiszem a mienk C&A-s. Dupla patentosat láttam már, nem tudom hol kapható.
2014. máj. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. máj. 22. 09:28
 8/16 Dudok Andrásné ***** válasza:
0%
Igen, babaruhákat árulok és babanagykerekben ,magyar gyártók áruit árulom Szolnok és 50 km körzetében.Semmivel nem egyszerübb ráadni a babára,mint a vállán patentosat.Ha kioktatásnak vetted, akkor az, és van is gyakorolni valótok. Bocs,de errefelé ilyet még nem kerestek a kismamák!
2014. máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Attól, hogy arra felé még nem kereste senki, még nem azt jelenti, hogy nem jó! Másfelől pedig olyanról alkotsz véleményt amit még nem is láttál és nem is próbáltál, akkor honnan tudod mennyire könnyű ráadni egy újszülöttre? Gyakoroltam eleget a 3 gyerek mellett! :)

Mindig van mit tanulni, ezt neked is ajánlom! Minden jót!

2014. máj. 25. 22:05
 10/16 anonim ***** válasza:
Pedig van a Brendonban. Nekünk olyan van. :) (2.)
2014. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!