Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kismamak! Ti mikor kezdtetek...

Kismamak! Ti mikor kezdtetek el vasarolni a kisbabatoknak? Hany honaposan?

Figyelt kérdés

Hany honaposan kezdtetek el vasarolni a kicsi manotoknak?

En a heten szerdan tudtam meg h kisfiam lesz.. a dokim azt mondta 98 % hogy kisfiu..

De sokan mondjak h meg ne vasaroljak neki semmit, vagy ha veszek is olyanokat ami kisfiunak is jo meg kislanynak is! :)


Valaszotokat elore is koszonom! :)

Csak normalis valaszokat varok! :)

21+2 hkm


2014. jún. 29. 14:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 14 hetesen mondta a doki, hogy valószínű fiú. A 18. heti genetikain meg már azt mondta egy másik doki, hogy ugye tudom, hogy fiú?

Ennek ellenére én csak a 37. héten vásároltam be, mert addig dolgoztam. Munka mellett nem foglalkoztam ilyesmivel, így akkor vettem meg minden szükséges dolgot, amikor már szülési szabin voltam. És így is meglett minden.

2014. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ha leszek még valaha terhes, semmit nem fogok előre venni. Ha már megvan a baba, kórházban vagyunk, a legfontosabbat meg tudják venni, utána webshop.

Legutóbb 24 hetesen meghalt a kislányom, és elég szar volt a hordozót és a kisruhákat elvinni otthonról.

2014. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Utolso valaszolo! - Oszinten sajnalom.. :(

2014. jún. 29. 16:57
 14/19 A kérdező kommentje:
Szabad tudni amugy mitol halt meg a kismanod?? :((
2014. jún. 29. 16:58
 15/19 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen! :(

Rubeolát kaptam sajnos, attól.

2014. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Félidősen vettem meg a babakocsit unisex színűt (bézs), és mivel elég későn a 26. héten derült csak ki, hogy kislányunk lesz ezért csak 7 hónaposan kezdtünk el vásárolni. A ruhákkal még nem állunk túl jól de minden más egyéb megvan már, a babaszobát is berendeztük.

Viszont ha lesz kistesó hamarabb el fogunk menni 4D-s ultrahangra, hogy kiderüljön a neme, mert most elég nehéz volt a vásárlás, erős görcseim vannak. Szóval legközelebb korábbra időzítek mindenképpen.

2014. jún. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Amint tutira mondták, hogy kislány, én már vásároltam (a 18. heti uh-on). Már a 12. héten is azt tippelt a doki, de akkor még visszafogtam magam.

Ma már olyan jók a gépek és a szakemberek, hogy nem hiszem, hogy tévedne a doki, ha 98%-ot mond.

2014. jún. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nálunk a 18. heti viszgálaton egyértelmű lett, hogy kisfiam lesz.

Előtte már összeírogattam, utánaolvastam, kérdezősödtem, hogy mikre lesz szükség, nézegettem a kínálatot, árakat stb.

(nálunk mindent meg kellett vennünk, nem kaptunk pl. rokonoktól).

A 18. héttől elkezdtem vásáolgatni. Így pont a 2. trimeszter energikusabb időszakára maradt, volt időm és kedvem nézelődni, válogatni, anyagilag is jobban eloszlott a hónapok alatt a költés.


A 36. hétre már mindennel elkészültünk (ágy összerakva, szoba berendezve, ruhák kismosva, kórházi cucc összekészítve).


Kisfiam van, de én meg épp a sötétkék dolgokat nem szeretem, inkább a zöld, narancs, bézs, khaki árnyalatokat- de szerencsére már akkora a kínálat, hogy mindenki talál magának megfelelőt.


Én nem akartam az utolsó percre hagyni mindent, mert gondoltam arra, hogy az utolsó, meleg nyári hónapokban elnehezülve lehet, hogy már nem lesz olyan nagy kedvem talpalni :)

2014. jún. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszokat! :)

Sokat segitettetek! :)

Sok boldogsagot nektek kismamak es sok egeszseget! :) aztan vigyazni magatokra es a kismanora! :) :*

2014. jún. 30. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!