Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti hány darab, milyen méretű...

Ti hány darab, milyen méretű és típusú (body, rugi stb. ) ruhát vettetek babátoknak mire megérkezett? (Decemberi baba lesz)

Figyelt kérdés
2014. júl. 18. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem most 2 hetes a babám.nekem szerencsére nem jön vissza nagyon a kaja a böfivel.viszont van akinek nagyon vissza jön nincs vele semmi baj viszont akkor többször öltözteted. 50 esből ne sokat vegyél 10 db ot max.ugyis nekem nagyon sok van felét nem fogom tudni ráadni ..:) de én kaptam is nagyon sokat.az kezdésnek bőven elég lesz és szép lassan ahogy nől ugy vegyél neki!nekem ez a véleményem.viszont textil pelusból sose elég!!!!abbból vegyél bőven.!!!!
2014. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Februári kisfiam van. 7-8 hosszujjú body, 4-5 rugi, 2-3 talpas nadrág, 2-3 kis pulcsi. 1 overál, plusz a hazahozós szett (body, plüss pántos rugi, kis kardigán). Ebben 2 plüss rugi volt, a többi pamut. 56-os volt mind.
2014. júl. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!