Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Október végi babának milyen...

Október végi babának milyen bundazsák vagy skafander kell?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy mindenképpen vegyek bundazsákot. Az ugyanaz, mint a skafander? Vagy a bundazsák az a babakocsiba tehető bélés, a skafander meg az a kívül susogós kezeslábas?

És hányast? 62-est? Mert tudom, hogy azt ajánlják sokan, addigra lesz tél, mire ebbe belenő, de nem számítok nagy babára, én is kicsi vagyok, férjem is, 3 kg alatt születtünk mindketten. Ekkor is kell a 62-es? És melyik a jobb, amiben külön van a lába is vagy aminek az alja zsákszerű? (anyukám szerint ne is vegyek, mert én pl. üvöltöttem a skafanderben, nem tudta rámadni)



#bundazsák #skafander #október végi baba
2014. aug. 8. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
A bundazsák olyan mint egy hálózsák, babakocsiba való. skafander? D így még nem hallottam, overállra gondolsz? az is mindenképp kell. nekem kettő volt. egy olyan, ami újszülöttnek jó, szerintem 56-os volt. nagyon hamar kinőtte, alig volt rajta párszor. ha azt nézzük, hogy a te babádnak márciusig minimum kell, én 68-ast vennék. inkább legyen nagyobb és alá tudsz öltöztetni, mint szűk, passzos. de ez az én véleményem. várd meg mások mit írnak.
2014. aug. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, overállra gondolok. Szóval a kettő nem ugyanaz. És kell mindkettő? A kocsiba tehető bundazsák is és overall is a babára? (ne haragudjatok, első baba és már nem tudok kiigazodni, hogy mit is kell mindeképpen megvenni)
2014. aug. 8. 12:08
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy "bundazsakom" volt es egy babakocsiba rogzitheto bundazsak. Kimostam, megszaradt...Nagyon brutal volt a tel akkoriban mifelenk. Ugyhogy meg a bundazsak ala vettem tollal toltott kiscipot ( 7am enfant).

Sajnos a meretre nem emlekszem.

2014. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, mivel a bundazsák alá nem elég a pulcsi meg nadrág a babára. gondolj bele, mit csinálsz, ha -10 fok lesz kint és menni kell valahova babakocsival? ráadásul a baba nem mozog, egy helyben van, s ha alszik, akkor még melegebbet kell biztosítani neki. a mi overállunk plüss anyagú volt, nagyon szerettem.
2014. aug. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én overállba vittem ki, a babakocsiban alatta meg felette takaró volt összehajtogatva
2014. aug. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm. Én találtam olyan overállt, ami nem susogós anyagú, hanem kívülről polár, belülről meg jó meleg szőrös. Csak nem is tudom már, hogy az hányas méret volt.

ilyen: [link]


Bundazsáknak meg ilyemi? [link]

2014. aug. 8. 12:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha veszel egy jó thermo béléses overállt (amit linkeltél az szerintem nem túl jó a téli hidegben, legalábbis én úgy látom, hogy nem elég vastag), aminek "susogós" a külseje, az a jó, az elég meleg, legalábbis nekem eleinte nem volt bundazsákom, én is sok takaróval takartam be, és csak a következő télen vettem bundazsákot (kocsiba valót).

Méretre én is inkább 62-est, vagy 74-est vennék, mert az nem baj, ha picit nagy rá (mondjuk nem lóg ki a keze belőle), mert jó drága, és nagyon hamar kinövik.

Esetleg nézz el bababörzére, én ott nagyon jókat vettem aránylag olcsón.

2014. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindketto jo!
2014. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

[link]


Talán ő lesz az. 62-68-as, azt írja hogy 2-6 hónap. Aukciós oldalon találtam, nem használt, új. nem egész 4 ezer forint.

2014. aug. 10. 20:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vegyél ilyen drágán. pár száz ft-ért vannak olyan jók, igaz használt, de mi baja lesz egy 62-es bundazsáknak ha napi 2x1 órát használják?

Vedd figyelembe, hogy október végén ha párás, szottyos idő lesz kb.2 két hétig még nem is viheted ki a babát, novemberben meg már min.62-es kell, az is csak 1,5 hónapig lesz jó - utána még kell a 68-as, ami már legyen kiscipős egészen március végéig (az idén még április végén is ráadtam a babámra) (október elejei az én fiam). Szóval ne vegyél drágán, mert több kell.

2014. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!