Bundazsak vagy overal?

Figyelt kérdés
Oktoberi, elso babam erkezesere keszulok. Bundazsakot vagy overalt vegyek iden telre? Baratnom az overalt tanacsolta, mert a bebihordozoba a zsakot nem lehetne hasznalni... Egyetertetek?
2013. szept. 15. 04:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Van beköthető bundazsák, nekem olyan volt.
2013. szept. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem november közepén jön a baba. mi vettünk egy overált pont ezért mert a hordozóba nem lehet zsákot betenni. Legalább is mi nem találtunk olyat amit babahordozóba belehetne kötni, mózesbe van bundazsák amit be lehet kötni, de hordozóba mi nem találtunk. Én overált és meleg takarót tervezek használni. De kaptunk bundazsákot is ami mózesbe köthető. Szerintem overált vegyetek, olyan angyon sokat nem foktok még sétálgatni a téli hidegben, de ha esetleg jobbnak látjátok majd később a bundazsákot akkor utólag is beszerezhetitek. Egyetértek azzal, hogy hordozóba az overál a praktikus. Ha overál van rajta arra még mindig teríthetsz majd takarót is és biztosan jó a hordozóba. Ha bundazsákotok van akkor az általában (egyéni tapasztalat) csak a mózesbe jó és arra már nehéz még takarót is tenni mert csak egy nagy csomag lesz belőle. Valamint én többé kevésbé a hordozót fogom használni, mert mózessel nem tudok egyedül közlekedni mert hatlmas, így azt csak apával közös sétákon használom, de boltba leszaladáshoz biztosan hordozóba fogom tenni.
2013. szept. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. szept. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
H&M-ben vettem olyan zsákot, aminek lábat lehet cipzárazni, így hordozóba is beköthető. Szerintem nagyon praktikus, nem is volt nagyon drága.
2013. szept. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. 4-es ilyesmit vettél [link] jó, hogy mondtad, hogy ilyen is van, mert mi még sosem láttunk bundazsák és overál közötti melegg ruhát. :D Na nekünk már mindegy, mert nekünk már ez is az is van, de jó tudni, hogy ilyen is kapható. Na majd ha télvégén kinövi az overált meglátjuk :D
2013. szept. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van olyan bundazsák, ami átalakítható, hogy babahordozóba is beköthesd, és később sport kocsiban is használhasd. Én mindegyiket vennék. Télen, mikor úgyis lesznek ezek a baromi hidegek, az overálra még úgyis adnál legalább egy plédet, vagy kettőt, aztán gondolkozhatsz, hogy lerúgta-e a gyerek, fázik-e. A bundazsákba meg be lehet csomagolni.
2013. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves 2-es, igen, pont ilyet vettünk:)
2013. szept. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!