Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Most 65 centi hosszú babára...

Most 65 centi hosszú babára mekkora bodyt vennétek? 62-68 vagy 68-74-est? Ősszel is jó lenne használni, de azt se akarom, hogy nagy legyen.

Figyelt kérdés
Nexttől rendelnék, de ezekkel a dupla méretekkel mindig bajban vagyok. Úgy vettem észre nextes cuccok elég nagyok. Tapasztalatoknak nagyon örülnék.

2014. aug. 8. 17:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Most kezdte hordani a 68-as cuccokat egyéb márkákból (pl Tescósból)
2014. aug. 8. 17:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont ellenkező a tapasztalatom! Az átlagnál kisebbek a nextes cuccok. Legalábbis a nextdirect oldalról rendelt ruhák. A babám minden ruháját innin vásárolom. 68-74 -est vennék!
2014. aug. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen 68/74-est vennék! Amúgy nekem is az a tapasztalatom, hogy a Next ruhák nagyobbak...
2014. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nextdirectről rendelt ruhák kisebbek. Csodálkozom, hogy nektek nagyobbak.
2014. aug. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megrendeltem a nagyobbat, inkább nagyobb mint kisebb legyen :)
2014. aug. 8. 20:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Hátha egyszer valakinek még hasznos lesz a kommentem. Pont jó lett a 68-74-es, bodyból tehát ez a méret a kettő között van, 68-asnál nagyobb, 74-esnél kisebb.
2014. aug. 11. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!