Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szerintetek normális ha egy...

Szerintetek normális ha egy szülő százszámra (3-400) veszi a gyerekruhákat,1-2 méretűből?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 14:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem, mert felesleges, de ha van rá pénze az ő dolga.
2014. aug. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért tetted fel ezt a kérdést?Te is tudod,hogy nem!De ha megteheti,mindenki arra költi a pénzét amire akarja.Van aki édességre,piára,cigire,utazásra vagy egy hobbira.Magánügy hogy ki mire.
2014. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem hogy megteheti vagy nem, hanem pl. felnőtt nőknél van a vásárlási kényszer. Van ilyen gyerekruháknál is?
2014. aug. 15. 14:11
 4/16 anonim ***** válasza:

majd ő is rájön, hogy fölösleges, mert lesz egy csomó amit egyszer sem adott rá, vagy max 1-szer így majd rájön....

De szerintem te is tudod, hogy fölösleges, hamar kinövi a gyerek, nem kell annyi.

2014. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tegye, ha így jó neki.
2014. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
biztos van ilyen, én is rengeteget vásárolok
2014. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

szerintem van, hogy elcsábúl valamire, mert annyira aranyos. Szerintem ki tud nőni ez a dolog akkorára, hogy valóban kényszer lesz, simán elhiszem, hogy van ilyen. Ilyenkor a legjobb, ha a pénzt korlátozod, akkor nem tud költeni :) bár nem tudom milyen anyagi helyzetben van....

De van, hogy valami tényleg nagyon jó, nagyon szép, például ma vettem a fiamnak egy pulcsit, mert ez az a kék amit imádok rajta, így megvettem, amúgy kb 700ft volt :) de van már ilyen pulcsija, igazából lehet elég is lett volna őszre, télre amije van, de ezt nem lehetett ott hagyni, de nincs több száz ruhája még így sem.......

2014. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm aki, így tesz. Magsaccolni sem tudom, hogy hány darablehet neki, de rengeteg és a fia még csak a 74 méretnél jár. Anyagilag ugyan jól állnak,de szerintem már ennek a betege. Az tuti, hogy bodyból, amit most hord a kisfiú 63 db van, ezt a napokban mondta. Sokszor elgondolkozok rajta, hogy miéert csinálhatja.
2014. aug. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Gyerekruhaknal is van ilyen kényszer - bizonyos ideig. En is hajlamos vagyok a lányomnak összevásárolni mindent, tudom hogy mar beteges. De ahogy nő, látom hogy egyre kevesebbet veszek, mert mar nem olyan cukik a ruhák 6-7 év fele, es a gyereknek is kialakul az ízlése, igy nem vehetem meg mindent ami nekem tetszik. Szóval idővel ez változni fog,a választék sem akkora mint baba ruhákból, es a gyerek igényét is kell nézni.
2014. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem normális, de én is ilyen vagyok, több száz darab kinőtt ruhája van az egy éves kisfiamnak, most hordja a 86-os méretet ebből van 200 darab, ő a harmadik gyermekem, a lányaimnak csak azért nincsenek meg a kinőtt rucik, mert fogtam magam és két 400db-os ruhacsomagot feltettem a vaterára az egyik az 0-1 év volt a másik az 1-2 év, most nincs nekik túlzottan sok kinőtt gyerekruhájuk,ami hibátlan maradt, nagyon elhasználják már ebben a korban így óvisként, de én ruháknál is nagyon szemilis vagyok, mert csak azokat a ruhákat tartom meg és adom rá a gyerekeimre amik hibátlanok, ha már kicsit bolyhos kidobom. Most kezdek álljt parancsolni magamnak, mert ez erősen túlzás már!!!
2014. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!