Melyiket használtátok az alábbiak közül, másfél éves babátoknál és hányszor?

Figyelt kérdés
Gumicsizma,vizicipő(playshoes),strandszandál (adidas),fürdőruha? Gondolkodom, hogy eladom őket,és nem teszem félre második gyereknek,mert valahogy olyan kevésszer használtam ezeket..

2014. aug. 26. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Soha, egyik sem volt nekünk ebben a korban.
2014. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gumicsizma: esőben sokat kint voltunk, szerette, kb.10-15-ször min. volt rajta.Inkább többet.


Vizicipőnk nem volt, strandszandálunk szintén. (Adidas pláne:)

2014. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt egyik sem ilyen pici korban. Nem is hiányzott.
2014. aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindet használtuk. Fürdőruhát, crocsos vízi cipőt rengeteget, sokat jártunk vele fürdeni, a vízi cipő homokozni is jó. Ezek 13-15 hónapos kora körül alaposan ki voltak használva. Gumicsizma is nagyon jól jött 16-18 hónapos kora között együtt pocsolyáztunk esőben. Használt ruhát nem szoktam venni, de ezek szerintem pláne olyanok, amiből nem érdemes használtat venni.
2014. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vízicipője nem volt, a strandra, uszodába vettem neki a kínaiban egy Crocs utánzat gumipapucsot.

Gumicsizmát sokszor használtuk, mert imádott (és a mai napig imád) pocsolyázni.

Fürdőruhát szintén sokat használtunk, mert imád úszni. Egyszerűen imád mindent, ami vízzel kapcsolatos. :)

2014. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak a gumicsizmát használtuk, ő már be se szállt a babakocsiba 1,5 évesen. Ezt az egyet megtartanám, a többi mehet eladásra :)
2014. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fürdőruhát egyedül,többi nem volt .
2014. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A furdoruhat es strandszandalt szinte minden nap hasznaltuk,viziciponk is volt,de azt nem hasznaltuk,gumicsizmat meg sosem vettem.
2014. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!