Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis gyerekednek hány pár...

Ovis gyerekednek hány pár téli csizmát veszel?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy amibe viszed, azt hagyod ott váltó csizmának is, ha kimennek?

Váltócipője 2pár van, de a csizma kicsit drága, hogy 2 pár legyen vagy nem? Hótaposót most ne vegyük bele.


2012. okt. 21. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A lányom még csak bölcsis, de lényegében ugyanaz.

Tudom, sokan elítélik a használt cipőt, de én azt vettem.

2 pár bőr bélelt bakancsot, mindkettő Asso, csak más színben. Tökéletes mindkettő, pár alkalommal volt csak használva. Az egyiket befogjuk bölcsibe menősnek, játszósnak, a másikat pedig más egyébre.

Ezen kívül vettem még egy hótaposót is.

2012. okt. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha van egy csizmája és egy hótaposója az elég. Ha az egyik vizes lesz a másikat akkor is felveheti. Én azt hagynám ott, úgyis jövőre új kell mert azt kinövi így nem baj ha tönkre megy.
2012. okt. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos kettőt veszek, mert ha az egyik nagyon sáros lesz, akkor kell egy váltás is. Az ovoda udvarán, pont a lányomék csoportja részén nincs annyi füves rész, inkább sima talaj, tehát nagyobb az esélye, hogy sáros lesz, vagy hamarabb bekoszolódik.

Mi olyan közel lakunk az ovodához (szomszéd utca), hogy én abba szoktam vinni, amiben kint játszik.

2012. okt. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Egyet, meg sem fordult a fejemben, hogy többet kellene.
2012. okt. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bundás magas szárút és hótaposót is. Hótaposót kaptunk is, úgyhogy lesz 3 pár minimum. 4 éves a kisfiam.
2012. okt. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

jaaajj,de irigylem aki kap...

én nem kapok...mi egyet vesszünk,meg hótaposót is...

2012. okt. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hááát, én is irigylem aki kap, mi senkitől semmit:(((( Pedig majdnem 3 gyerekünk van:)

Egyenlőre veszek 1-1 párat, majd ha hó lesz, akkor veszek hótaposót is.

Kész anyagi csőd ez a nyár-tél váltás 2 gyerekre és a 3. babának megvenni mindent:)

2012. okt. 22. 19:20
 8/9 anonim ***** válasza:
1 hotaposoja van tavalyrol, az jo meg ra, meg kell neki egy teli bakancs, de mi csak egyet veszunk. eddig mindig vettunk neki mindent, erre anyosomnak eszebe jutott, hogy a szembeszomszedjukban a kisfiu 1 evvel idosebb a fiamnal es hat elegge tehetosek. megkerdeztuk toluk, h mi van a kisfiu kinott cuccaival? fent vannak a padlason es nagyon szivesen odaadjak. ez tavaly nyaron volt, azota ruhat nem vettunk... cipot is kapott eddig olyan 6 parat mar, tavaly bakancsot is, nagyon szerettuk, de kinotte sajnos. (remelem az elkovetkezo 2 hetben felmennek a padlasra:)). anyagi csod rendes cipot kapni, 50 euroba kerul egy elefanten, ami tenlyeg jo. szoval egyet veszunk, es 1 hotaposo tavalyrol.
2012. okt. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Minek annyi csizma?! Meg külön hótaposó?! Én vettem 1-et,de az tökéletes minden alkalomra,minden időre! Nem ázik át,a havat is tapossa,nem csúszik stb...Elefanten márkájú. Abban megy oviba és abban is megy az udvarra,minek vennék külön csizmát?
2013. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!