Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek-milyen tapasztalata van...

Kinek-milyen tapasztalata van a Maternity-vel és a Dr. Rose-zal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Külsős orvost vinnék, csak konkrétan a kórházról alkotott vélemény érdekelne. Szülésznők, csecsemősök, környezet, ellátás, stb. Mennyire érezted hogy kórházban vagy? Mennyire kezeltek úgy, mint egy beteget?
2014. szept. 26. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Kérdezd majd meg, bármelyiket is választod, hogy ha a babának pl fertőzése lesz szülés után (pl. kakis víz), akkor a kórházban kezelik, vagy átszállítják OEP-es kórházba. Nekem a magánkórházakkal ennyi a tapasztalatom.

Vagyis, ha gond van, akkor irány az az OEPEs kórház, akival szerződésben állnak. Általában csak a problémamentes szülésekre vannak felkészülve. Sima, vagy császár.

2014. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Maternity-ről nekem nincs annyira jó tapasztalatom.Jártam oda,nagyon sokat kellett várni,recepción,asszisztensektől állami szintű magatartást kapsz,morcik,nem túl segítőkészek.

Dr.Rose-al kapcsolatban személyes élményem

nincsen,viszont a sogornőm kétszer is szült ott,és nagyon meg van elégedve.Egyszer kísértem ultrahangra,tényleg mindenki szuperkedves,olyan mint egy 5csillagos szálloda.


Róbertről nem kérdeztél,de javasolnám őket.A Maternityből mentem át,nagyon jó orvosom és szülésznőm volt.Családias a hangulat,a pénztárostól,a szülésznőkön át,az orvosokig nagyon rendesek.


Az első hozzászólóval annyival vitatkoznék,hogy mi nem voltunk problémamentesek,mégis nagy szakmai tudásról tettek bizonyosságot,úgyhogy ez ügyben is kár általánosítani.A magánklinikákon sokkal több az idő egy vizsgálatra,egy beszélgetésre,akármi probléma van szerintem gyorsabban rájönnek,és szakmailag sem rossz orvosok dolgoznak,mert nem engedhetik meg maguknak,hogy elpártoljanak a páciensek,míg az állami szférában egy link,hozzá nem értő doki is simán elbukdácsol

2014. szept. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Róbertről én is nagyon jókat tudok mondani,kedvesek,segítőkészek.


Ha megengedheted magadnak,akkor a dr.Rose a fenti kettő közül.

2014. szept. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Basszus a Roseról volt itt egy vélemény, nem tudom hol, de valaki leírta, hogy olyan mintha egy luxus szállodában lennél, rendesen a köntösödet viszik utánad, ha sétálsz, vagy ilyesmi, ami megmaradt bennem. Ha lenne rá én oda mennék, ha úgyis saját orvos van. Nekem a Roseban az nem tetszik csak, hogy nincs választék, de neked meg az mindegy. Amúgy bejön, hogy milyen csecse. :)
2014. szept. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hű de csecse, tényleg. :D:D:D



A Róbertben szültem kétszer, csak ajánlani tudom. Bemész körülnézni és már magával is ragad. Egy rossz tapasztalatom sem volt. A Maternityben szült egy közeli ismerősöm. Sosem mennék oda, de nekem más elképzeléseim vannak a szülésről mint neki. Persze ez csak egy példa, de ha a dokijának attól függ a véleménye a császárról és a hüvelyi szülésről, hogy mennyit kap, nálam már rossz pont. Lazán taglalta a lelki okokat is, olyan tenyérbemászó volt. 2 nővérrel találkoztam, az egyik nagyon kedves volt, a másiknál inkább kimentem, nehogy beszóljak. Abszolúte érezhető, hogy kórházban vagy, de ez a róbertben is megvan, ami engem nem zavart, minek áltassam magam, főleg, hogy nincs fóbiám.

2014. szept. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Maternityben szultem es maximalisan elegedett voltam. Mind a szemelyzet, mind a felkeszultseg, az ellatas, tehat a szakmai es a kenyelmi oldal is csillagos otos. Csak ajanlani tudom.
2014. szept. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A Róbertről nem véletlenül nem kérdeztem. Voltam ott, soha többet, köszönöm. Lehet, hogy pechem volt, második esélyt nem kapnak. Mindenkinek köszi a válaszokat, hasznos volt!
2014. szept. 27. 16:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, le tudnád írni, hogy mi volt a baj a Róberttel? A nődokim átmegy oda, és minden véleményre kíváncsi vagyok a hellyel kapcsolatban!
2014. szept. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekünk bejött a maternity én mádodszor is ott szeretnék szülni.

De az igaz,hogy annak aki természetes szülést akar meg labdát meg bordásfalat meg gyertyafényt annak nem ez a legjobb választás.

Én császáros voltam.

2014. szept. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!