Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Lupilu lidlis gyerek síkabát,...

Lupilu lidlis gyerek síkabát, nadrág mennyire meleg 2 évesre?

Figyelt kérdés
Megnezten es eleg vékony bélésnek találtam. Nem síelésre kell hanem bölcsibe vagy csak itthon sétálni. Vetterek már ilyet? Amúgy nagyon strapabíró anyagból van.
2014. nov. 5. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A síkabátok általában sporthoz vannak, így nem olyan melegek mint a sima télikabátok. Én nem vennék.
2014. nov. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát végül nem veszek, pont emiatt, mert végülis nem síelni megyünk, bár ahogy jön megy :) szaladgál végülis akár síelésnek is megfelelne :) Inkább vastagabbat veszek. Csak szépek, tartósnak tűnnek.
2014. nov. 5. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én meg pont azért veszem mert bár nem síel a gyerekem de kint szalad,futkározik,télen szánkozik,stb és nem ázik be ,alá öltöztetem és nem fázik ,én a nagyfiaimnak is ilyen lidl veszek mert nem ázik át,és nem fázik bene tud mozogni bene.
2014. nov. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Nálunk is sícucc volt, amíg mozogtak kinn. Hazasétálni nekem a boltból már hideg, de a gyerek ott rohangál, arra meg tökéletes :). Maximum vesztek alá termo/polár pulcsit, és minden időjárási viszontagságra van ruha :)
2014. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!