Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mennyit költötök havi átlagban...

Mennyit költötök havi átlagban baba/gyerek ruhára?

Figyelt kérdés
Mennyi idős babára/gyerekre?

2014. aug. 8. 20:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

6 hónapos a kislányunk... minden hónapban veszünk egy- két darabot ami megtetszik (tescoban amikor épp akciós)


Többet akkor azoktunk mikor eggyel nagyobb méret kell.. pl most 74esből kellett vennünk mert a 68ast kicsi, így ebben a hónapban kb 5000 ezret költöttünk ruhára... 7-8 bodyt vettünk mert itthon csak abban van.

2014. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
57%

Tudom, hogy le leszek pontozva, de...

20 hónapos.

Havi 50 ezret költök a ruhákra, cipőkre neki.

Számunkra ez nem megterhelő összeg.

2014. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontozok, aki a kérdésre válaszol, függetlenül az összegtől! Méretváltás van nálunk is, és ez megdobja a költést is, próbálom elosztani a terhelést és apránként vásárlok (így élménynek is jobb :)), havi 10-20 ezer szerintem elmegy erre évszaktól függően. 7 hónapos a babánk.
2014. aug. 8. 20:59
 4/31 anonim ***** válasza:
55%

Minden hónapban 50 ezer??? Ilyen gyorsan elhasználja vagy csak úgy veszed??

Bocsi h így kérdem :)


Nem pontoztalak le, ez a ti dolgotok :)

Én másra költök neki :)

2014. aug. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
73%

19 hónapos a kislányom, mivel most már lassabban nő, kb 3 hónapja nem vettünk ruhát. Tavasz végén, nyár elején bevásároltunk nyári ruhákkal, de a nagyszülőktől is kapott. Ha mi vennénk és havi átlagot számolnék (a téli ruhatár többe kerül), akkor talán kb 20-25 000 Ft lenne havonta. Telne többre, de mivel a meglévőket sem hordja el, így feleslegesnek tartom, hogy halmozzam a ruháit.

Ezek között van tescos F&F, és Benetton egyaránt.

2014. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
52%

Is-is! :)

Szivesen öltöztetem minden nap szép ruhába. Szeretek szetteket ráadni, igy ezekhez illő cipő dukál. Itthon is mindig csinos kislány. Az apja imádja, ha hazaér a munkából és egy hercegnő fogadja.

2014. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
26%
2es voltam egyébként.
2014. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
76%

Ooo akkor nem csak én vagyok ilyen szettes :)

Mondjuk ő itthon csak disney-s bodyban van... és ha elmegyünk kap csini rucit.. mondjuk cipőt nem hord még így arra nem kell költeni :)

2014. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
52%
én is sokat költök ruhára.imádom öltöztetni a fiam,még itthon is szép ruhában van :)
2014. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
52%
utolsó vagyok,az lemaradt,hogy 6hós.
2014. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!