Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 1 éves gyermeked miben alszik...

1 éves gyermeked miben alszik kb.24 fokban?

Figyelt kérdés

Panel, állandó 24fok. Miben aludjon? Szereti a hálózsákot, de hol fázik, hol nagyon izzad, sosem sikerül eltalálni. Vastag, bélelt hálózsákja van, nem pont ilyen, de ilyesmi: [link]


Mit adjak alá? Vagy inkább nézzünk neki vékony hálózsákot? Sosem sikerült eltalálni a megfelelő réteget. Nem panaszkodós, de amikor már izzad a feje, azért fel szokott sírni. Amíg zsák nélkül aludt, arra keltünk, hogy azért sír, mert fázik. A takarót mindig lerúgja.


2014. nov. 29. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,


én mindenképpen vékonyabb hálózsákot javaslok. A 24 fok szerintem, nagyon meleg ehhez a vastag zsákhoz.

Az én gyerekemet nem lehetett zsákba tenni, 24 fokban egy vékonyabb rugiban és egy vékony takaróval aludt, ő is sokszor letornázta álmában, de sosem fázott meg emiatt.

2014. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
24 fokban én csak pizsiben altatnám (frottír vagy flanel). A lányom sose birta a hálózsákot, egyszerűen melege volt benne, régóta csak pizsiben alszik, ha hidegebb van már, akkor van alatta trikó is. Amikor még pelusos volt, akkor meg pizsi+body volt rajta. Nálunk 22 fok van.
2014. nov. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!