Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Közvéleménykutatás kiványcsisá...

Közvéleménykutatás kiványcsiságból: hogyan alszik el és ébred gyermeked?

Figyelt kérdés
Ringatva alszik el, egyedül az ágyában, mellette vagy, vidáman, sírva ébred stb. Kiváncsi vagyok van e összefüggés aközött h miként alszik el és hogyan ébred.
2014. ápr. 12. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Este letesszük a kiságyba és egyedül alszik el, néha ütögetni kell a fenekét. Nap közben vagy ugyanígy alszik vagy babakocsiban alszik el, amikor sétálunk. Ha éjjel megébred az éhség miatt, akkor nem sír, hanem ordít mint egy légvédelmi sziréna. Máskor vidáman ébred, pár percig el van magában, majd riaszt minket, illetve babakocsiban elkezd nézelődni.
2014. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Babeli Zurzavar ***** válasza:

erre en is kivansi vagyok, mert ha a hazi kutatast veszem akkor van osszefugges!

Fiam 23 honapos, mellette vagyunk mikor elalszik es ha csak nappali ha ejszakai alvasrol van szo, sirva kel! Lanyunk 7 honapos, tanulva a korabbi hibabol egyedul elalvasra tanitottuk, mukodik is, es vidaman, gagyogva ebred...

2014. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Fiamat lerakom betakarom és énekelek neki pár percet, majd kijövök és pár perc múlva elalszik, normálisan ébred nem sír. Kómásan makog, hoyg kér inni meg enni, aztán szépen magához tér, de végig jókedvű.
2014. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

mindkét gyerkőcöm magától alszik el(6éves,8hónapos)

a nagy bejön-de gondolom nem ez érdekel.a picur énekel,gügyög,mosolyog akár 20 percig is,ha esetleg nem menne be valaki.persze,ha zajra ébred,akkor sir,de ez más eset

2014. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Milyen idős gyerekekre vagy kíváncsi?

Szerintem nincs összefüggés az elalvás és az ébredés mikéntje között. Vagyis az én babámnál még nincs.

Legtöbbször cicizés közben alszik el. Ha nem aludna el este 21:00-ig beteszem a kiságyába és magától elalszik. Napközben néha (kb. hetente 1x) elringatom, hogy el tudjon aludni.

Az ébredés sok mindentől függ (pl. éhes e éppen, fél valamitől, fáj e valamije, megriadt e valamitől, meg persze a frontok illetve a szeles idő is közrejátszhat.....). Ha csak kialudta magát akkor egy ideig eljátszik és amikor megunja akkor sírdogál egy kicsit.

2014. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szopizik, közben elálmosodik, majd berakom a kiságyba és ott alszik el magától, de csak sötétben (8 hónapos). Ébredéskor kiabál, amíg átérek. Vagy ha látja a tesóját (10 éves), akkor nevetgél vagy csendben figyeli.
2014. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Julie S ***** válasza:
6 es fel honapos a lanyom, az ejjeli alvashoz cicivel alszik el (egyutt alszunk vele) es reggel vidaman, kacaraszva ebred. A napkozbeni alvasoknal nagyon valtozo, hogy hogyan alszik el (cicin, kendoben seta kozben, magatol egyedul). Ezekbol szokott csak neha sirva ebredni, de olyankor mar almaban kezdi a sirdogalast - gondolom olyasmit almodhat. Egyeb esetben vagy bagyadtan, vagy vigyorogva ebred.
2014. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
1 éves: este elájul,hajnalban vagy reggel sírva ébred. napközben szintén ájul, sírva ébrd. nagyon ritka,amikor jókedvűen kel. sztem hónapok óta nem volt ilyen. sőt,mostanában nagyon sokáig vigasztalhatatlanul sír, csaka szomszéd gyerekek bírták ma kizökkenteni,semmi egyéb :(
2014. ápr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyévesem nappal dünnyögve alszik el, van hogy egy picit ölbe kell venni, amíg elcsitul, de ez max 1-2 perc. Előfordul h vmi miatt (nem elég álmos, vagy túl álmos, vagy mert már tud ellenkezni?) nappal visít elalvás előtt. Ált ilyenkor szoktam kicsit ölbe venni. Este pedig cumisüvegen alszik el. Viszont MINDIG ordítva ébred, kivéve ha mellettem kel.
2014. ápr. 13. 11:09
 10/14 anonim ***** válasza:
Cicin alszik el (vagy hordozokendo) es ejszaka nyoszorog ha ehes. Ha reggel vagy napkozben ebred mosolyog es egybol maszik. Ha almos akkor sir es visszaaltatom.
2014. ápr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!