Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Raadnatok ezt a ruhát? Kép lent.

Raadnatok ezt a ruhát? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]

A lanyom az ovis karacsonyi ünnepségen ilyen ruhába szeretne lenni. En túlzásnak érzem ezt a ruhat, de o annyira ragaszkodik hozza, mert az unokatesojatol (akit imád) kapott egy ilyet. En egy kevésbé habosbabosra gondoltam, ami jobban valo oviba, de o csak ezt akarja. Szeretnek kedvezni a lanyomnak, de mar többször megkaptuk az óvónőtol, hogy szebbnél szebb ruhákba jár, mindezt olyan fura stílusban, mintha nem tetszene neki. Pedig ha tudna, hogy a legtöbbet tenyleg orokoljuk az említett unokatesotol, egyszerűen rengeteg sok szép ruhat, fel sem tudja venni mindet. Nem szeretnem ha megint megjegyzést kapnánk hogy túlöltöztettem az alkalomra vagy ilyesmi. Szerintetek túlzás lenne a ruha, vagy ne foglalkozzak senkivel?


2014. dec. 16. 21:14
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A linken a malyvaszinu ruha az, ami 14 font volt.
2014. dec. 16. 21:16
 2/20 anett1990 ***** válasza:
71%
Szerintem szép ruha,ha a lányom ezt szeretné felvenni, én engedném neki. Nem foglalkoznék mással :)
2014. dec. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
4%
fekete szoknya fehér blúz illik a karácsonyi ünnepségre
2014. dec. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
8%
Nem adnám rá. Rendkívül ízléstelen.
2014. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
En szazszor inkabb ezt adnam ra mint sem fekete szoknya feher bluzt. Szerintem csini ruha. Lanyom karacsonyi partyba megy a suliba es o egy viragos csini ruhaban lesz 😊
2014. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Ráadnám, ha lenne egy ilyenje. Mondjuk nekem nem tetszik kifejezetten ez a ruha, de el tudom képzelni, hogy egy kislány csinos lenne benne. De ez mindegy is: szerintem vegye fel azt, ami neki tetszik. Sosem vitatkozom a lányaimmal, hogy mit húzzanak fel - kivéve persze az extrém dolgokat, pl. amikor fürdőruhában akartak oviba menni. De egyébként mászkáljon csak abban, amiben szépnek érzi magát, ez szolgálja az önbizalmát, szerintem :)
2014. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Olyan, mint egy koszorúslány-ruha. Egyáltalán nem karácsonyi.
2014. dec. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
Angliaban eltek?
2014. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%
Én ráadnám. Mondjuk nálunk is fekete-fehérbe kell menni, de valahol nincs megadva, csak szép ruha kell (gondolom nálatok is). Egy időben kisebbik lányomat csini ruhácskákban hordtam a játszótérre, mikor megtudtam, hogy a harmadik fiú lesz, és ott álltak a szép kisruhák a szekrényben úgy, hogy egyik lányomon se volt maximum egyszer. Hova venné fel a szép ruhákat, ha nem az ilyen eseményekre? Gondolom, nem jártok hetente esküvőre.
2014. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
Én ráadnám, ha ettől lesz boldog a kislány, nem érdekelne az óvó néni. Nekem még kisebb lányom van, mégis megkaptam már párszor, hogy minek öltöztetem "ennyire", hát én sem akarom, hogy kinője hordás nélkül a ruháit, azért vannak, hogy viselje.
2014. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!