Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Raadnatok ezt a ruhát? Kép lent.

Raadnatok ezt a ruhát? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]

A lanyom az ovis karacsonyi ünnepségen ilyen ruhába szeretne lenni. En túlzásnak érzem ezt a ruhat, de o annyira ragaszkodik hozza, mert az unokatesojatol (akit imád) kapott egy ilyet. En egy kevésbé habosbabosra gondoltam, ami jobban valo oviba, de o csak ezt akarja. Szeretnek kedvezni a lanyomnak, de mar többször megkaptuk az óvónőtol, hogy szebbnél szebb ruhákba jár, mindezt olyan fura stílusban, mintha nem tetszene neki. Pedig ha tudna, hogy a legtöbbet tenyleg orokoljuk az említett unokatesotol, egyszerűen rengeteg sok szép ruhat, fel sem tudja venni mindet. Nem szeretnem ha megint megjegyzést kapnánk hogy túlöltöztettem az alkalomra vagy ilyesmi. Szerintetek túlzás lenne a ruha, vagy ne foglalkozzak senkivel?


2014. dec. 16. 21:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Utolsó, hát ez van nálunk is, volt hogy olyan ruhat adtam ra, amit mar majdnem kinőtt, annyira szerette volna felvenni, ezert úgy voltam vele eddig majdnem csak a szekrénybe állt mert ünneplő, akkor használja ki amíg ki nem növi teljesen. Erre megjegyezték, hogy minek adok ra ilyen csinit. Ezzel a ruhával is igy vagyok, a lanyom itthon állandóan ebbe van pereg-forog benne, es végre lenne egy alkalom ahova felveheti, nyáron mar lehet hogy kinövi.

Nem Angliában lakunk, csak ezt a linket találtam.

2014. dec. 16. 22:20
 12/20 anonim ***** válasza:
59%
Természetesen ráadnám. Szép ruha, nem túl habos babos, sokkal rosszabbra számítottam. Az meg, hogy az óvónéni mit szól, kit érdekel? A lányod felnőtt korában is emlékezni fog, hogy milyen boldog volt ebben a ruhában, az óvónő nemtetszésére ki fog már emlékezni? Mondom mindezt volt óvónőként. Soha eszembe se jutott volna megszólni bárkit a ruházkodása miatt, legyen az bármilyen. Az én csoportomban is voltak gazdagabb gyerekek, aki hétköznap sokkal szebb ruhában voltak, mint sok gyerek ünnepségeken. Soha nem szóltam bele ebbe, mindenki abban jön amiben akar és amiben tud. Örülj neki, hogy a lányodnak vannak szép ruhái, eltiltanád tőle, csak hogy ne szóljon be az óvónő???
2014. dec. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
10%

Az egy dolog, h a gyerek otthon jó ötletnek tartja, h abban menjen az ünnepségre, de lehet, ha meglátja, h mindenki más fekete-fehérben van, akkor rosszul fogja érezni magát és lehet, eltörik a mécses.


Add rá, de tegyél be neki fekete-fehéret is. Az ő korában még nagyon fontos a csordaszellem: ha a vezéregyéniség kislány hellokitty fan, akkor minden kislány azt fog otthon kérni, mert csak úgy lehet a vezér kislány holdudvarában.

2014. dec. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Kérdés, h a többiek is így öltöznek -e vagy marad a fekete-fehér kombó. Amit én, be kell valljam nem értek, szerencsére nálunk az oviban nincs ilyen előírás. Mindenki abban megy, amiben akar. A fiaméknál mikulás ünnepség volt, műsorral is a szülőknek, volt egy kislány, aki piros szoknya-piros harisnya-piros cipőben volt, tök jól nézett ki. Egy másik meg talpig ezüstös szürkében. Ő is csini volt.
2014. dec. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én nem is hallottam még ilyenről, hogy oviban fekete-fehérbe kéne menni. Ez még az én időmbe se volt így, pedig az 25 éve volt...
2014. dec. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok.

Nálunk az oviban a fehér fekete a kötelező

2014. dec. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Nagylányom előző ovijában fekete-fehérben kellett menni, külön mondták is. Ismerős gyerekeknek, akik ugyanabban a városban jártak oviba, szintén fekte-fehérbe kellett menniük. Idén új oviba járunk, másik városban. Nagycsoportos lányomnak ajánlották a fekete-fehér ünneplőt, de szerintem ha nem abba menne sem lenne tragédia. Kiscsoportos lányomnál azt mondták, nem kell még fekete-fehér kiscsoportban, csak szép ruha legyen. Fordítva is rosszul érezheti magát a gyerek, ha mindenki csinos kisruhában van, ő meg fehér blúzban.
2014. dec. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Végül azt csináltam, hogy mindkét ruhat elvittem az oviba, megnéztem hogy a többi kislány mibe van es aszerint döntöttem. A lanyom nem tudta hogy mindkettő nálam van, mert tegnap rabeszeltem a másik ruhára, nem őrült, de beletörődött. Végül nagyon boldog volt amikor kiszedtem a szatyorbol ezt, hogy felveheti. A többiek is kiöltöztek, csinik voltak, úgyhogy igy nem lógott ki a sorból, es mindenkit megdicsérték az ovonok. Ja es senki nem volt fekete szoknya feher bluzba, sőt volt aki úgy volt öltözve mintha keresztelore menne.
2014. dec. 17. 15:36
 19/20 anonim ***** válasza:
ha jol áll neki ez a ruha akkor fel,nálunk is csak annyi van hogy ünnepségre szép ruhát vegyenek fel.
2014. dec. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ma van a karacsonyi unnepseg lanyom sulijaban. A kislanyok csinos ruhacskaban vannak, de a fiuk..... A farmer es vagany ing meg ok, de tobbuket melegitoben hozta az anyukaja.

Egesz evben egyenruhaban vannak (feher ing/bluz fekete/szurke szoknya/nadrag) de azert egy melegito szamomra meg is tul nagy lazulas egy iskolaba, plane Karacsonykor

2014. dec. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!