Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Még elég messze van de érdekel...

Még elég messze van de érdekelne hogy nyári babára (julius/junius) hogy készüljünk ruha ügyileg? Mennyire kell melegen öltöztetni?

Figyelt kérdés
Mondjuk hosszú ujju body t kell venni neki? vagy csak rövidet? Meleg takarót, sapkát, el fogja viselni mondjuk a pólyázást?
2014. dec. 22. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

meleg takaró, sapka? hosszúujjú? nyáron, a kánikulában? :D

én ujjatlan bodyba öltöztettem és ha elaludt, egy textil pelussal takartam be... de így is szenvedett nyáron

de egyébként venni nyilván kell, hűvösebb estéken mondjuk a bodyra fogsz adni rugit. meleg sapkát nehogy a fejére tegyél :D

2014. dec. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsi sapkát nyári vékonyat gondoltam... Mivel nem szültem még nyáron igy nem tudom hogy mennyire kell felöltöztetni őket... Bocsásd meg a tudatlanságom!
2014. dec. 22. 16:12
 3/10 anonim ***** válasza:

én épp hogy nyáron szültem.

szerintem nyugodtan vegyél hosszú ujjú bodyt de sokkal több rövid ujjút ujjatlant. én vettem kis napozókat is, meg rövid nacikat is. sapit inkább vékonyat vegyél de abból is legyen 1-2db őszi tavaszi, kicsit vastagabb.

plédet szintén jó vékonyat meg közép vastagat is vehetsz, ki tudja, az idei nyár is elég össze vissza volt. én annyira nyári időre számítottam hogy hűvösebb időben alig tudtam mit adni a fiamra :)

2014. dec. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát a pólyát meg ahogy gondolod. én nem vettem nem is terveztem, túl sok pénzt én nem áldoznék rá, esetleg utólag ha már biztos hogy szeretnél.
2014. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

juliusi babó, ejjel nappal ujjatlan bodykba aludt. 56-os meretbol volt vagy 10 db...seta vekony pokrocba, hosszu ujju rugiba vekony sapiba ea zokniba 52-es rugibol volt kb 3-4 dbunk. alvashoz vekony pokroc. osszel megkapta napkozbenre is a rugit, setahoz alvashoz vastagabb takarot, meg egy ujjatlan labzsakot pluss anyagbol.

2 honaposan mar 62-es ruhak kellettek, most 5 honapos 65 cm, de még a 62-esek egy resze jo ra ill. most kezdjuk a 68-asokat. az 56-os mretbol sztem csak annyit vasarolj amit irtam mer hamar kinovi.

felso ruhazatbol pedig nagyobb mereteket mert a babak nehezen viselik a szoros retegeket.

2014. dec. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi csajok:) Raktározom az infókat:))
2014. dec. 22. 16:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyire nyári hónap, de volt már olyan hogy nyáron 2 hétig zuhogott az eső, és hűvös volt. Én vennék hosszú ujjú bodykat és rövidujjú bodykat, napozókat amiknek kis lábszára meg rövidujja van, és vennék pamut kisnacikat hosszú ujjú vékony felsőkkel. Rugdalózókat, vékony sapit is, rövidnacit,pár kiszoknit, és 1-2 olyan kis kétrészest, ami alul naci felül cipzáras kardigán, hogyha véletlen hüvös idő jön be, akkor az kinti ruhaként föladható legyen. Ha kánikulai meleg van, akkor elég pl egy napozó, vagy egy body rövidnacival.Ha hűvösebb van, akkor pl hosszú ujjú body rugival, vagy kis tréningnacival, ha kell akkor a body fölé mehet vékony fölső is. Aludni mindenképpen vékony hosszút adnék rá. Takarónak kánikulában elég pl egy textilpeus, vehetsz erre a célra mintásat vagy szineset. Van a pelus anyagú tetra fürdőlepedő, abból is kapható mintás-szines, az is használható takarónak és belebugyolálni is. Illetve vannak kimondottak vékony pamut nyári takarók, de vennék vastagabbat is, úgyis kelleni fog később is.
2014. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is nyáron szültem. Az előttem válaszolóknak igazuk van, még annyi jutott eszembe, hogy a meleg miatt nagyon hamar megszáradnak a ruhácskák. Én az este levetett ruhácskákat kézzel kimostam reggel,pár óra múlva szárazak voltak, este adhattam rá újra :-) Így rövid ujjú body 5db volt használatban, hosszú ujjú 2 db, rugi 3 db. Mindegyikből volt kb 10-15, sokat rá sem adtam. Sapkát egyszer adtam rá nyáron, egy szelesebb napon. Pólya nem volt, nem is hiányzott. Rövid ujjú rugi és zokni volt a fő viselet, éjszaka rövid ujjú body+rugi és textilpelust használtam takarónak.
2014. dec. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A polyat kis pleddel gondoltam megoldani bebugyolalni es csak azert mert a fiam aki teli gyerek ahogy bebugyolaltuk megnyugodott. Nala ez volt a tuti tipp h ettol megnyugszik...
2014. dec. 23. 07:13
 10/10 anonim ***** válasza:
én kislányom is nyáron született. Nálunk ezen a nyáron simán kellettek a hosszú ujjú bodyk is. Hálózsákban aludt az elejétől, vékonyat vettünk, és mikor ilyen max 20 fokok voltak, akkor alá rugit adtunk éjszakára. A kislány nagyon nem bírja a hideget, én is fázós vagyok, apja is az. Nyilván nem 40°ban akarod beöltöztetni hóhacukába, de azért jól tud jönni, ha van hosszú ujjú, van rugi...
2014. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!